موافقت با برگزاری ورزش صبحگاهی در ۵۶ سوله بحران تهران

|

فهرست مطالب

در نشست مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران و رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری پایتخت، بر لزوم استفاده از فضای سوله‌های الزهرا(س) برای تداوم خدمات ورزشی به بانوان تهرانی تأکید شد.

به گزارش آرونو ، علی نصیری – رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران – با حضور در سازمان ورزش، با حسین اوجاقی – مدیرعامل سازمان ورزش – دیدار و گفت وگو کرد که در این دیدار استفاده از ظرفیت های شهری برای توسعه ورزش شهروندی در بخش بانوان از یک سو و آمادگی برای مدیریت بحران های طبیعی از سوی دیگر، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تعاملات سازمان ورزش و ستاد بحران بیش از گذشته مورد دقت و بررسی قرار بگیرد.

در این نشست، اوجاقی به ظرفیت سوله‌های الزهرا در بخش توسعه ورزش بانوان اشاره کرد و افزود: ما در این سوله ها فضایی به مساحت ۹۸ هزار و ۳۸۷ متر مربع را به ورزش بانوان تهرانی اختصاص داده ایم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر سانس در ۵۰ سوله الزهرا، در خدمت ورزش بانوان پایتخت نشین است و این فرصتی است که باید در راستای ایجاد نشاط، شادابی و کارآمدی از مسیر ورزش به کار گرفته شود.

بنا براعلام سایت شهر، در ادامه این نشست پیشنهاد اجازه برگزاری ورزش صبحگاهی در ۵۶ سوله تحت مدیریت سازمان پیشگیری و مدیرت بحران نیز مطرح و موافقت شد همچنین از سوی مسئولان سازمان مدیریت بحران تأکید شد در صورت لزوم می توانند به نیروهای انتظامات سوله های الزهرا برای مواقع بحرانی نیز آموزش دهند.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *