فرزاد جمشیدی مجری برنامه سحرگاهی شبکه ۲ شد

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو و به نقل از روابط عمومی برنامه «صبح روز بعد»، ویژه‌برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دوم سیما «صبح روز بعد» نام دارد که از پنجشنبه سوم فروردین به مدت ۳۰ روز و با اجرای فرزاد جمشیدی پخش می‌شود.

این برنامه که کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما است، در هر قسمت به روایت یکی از قهرمانان ملی _ مذهبی ایران می‌پردازد که به نوعی بر تاریخ ایران یا اسلام تأثیرگذار بوده‌اند.

«صبح روز بعد» دارای هفت آیتم متنوع است که هر کدام قصه و روایتی مجزا دارند. در این برنامه آیتمی برای آسیب‌های اجتماعی ساخته شده و در هر برنامه در دو قسمت کوتاه، قصه زندگی افرادی روایت می‌شود که یا دچار آسیب‌های اجتماعی شده و سر و کارشان به گرمخانه‌ها افتاده یا افرادی که خودشان یک کنش‌گر اجتماعی محسوب می‌شود.

همچنین آیتمی ویژه در این برنامه گنجانده شده که مخاطب می‌تواند دقایقی کوتاه، مزار یکی از شهدای دفاع مقدس را از قاب تلویزیون زیارت کند و با یک معرفی کوتاه با عقاید و افکار او آشنا شود.

یکی دیگر از آیتم‌های ویژه‌برنامه «صبح روز بعد»، برنامه «سحرخوانی» خواهد بود و حمید خزاعی (خواننده موسیقی کلاسیک ایرانی) به طور زنده و در فضای استودیو برای مخاطبان برنامه اصیل و دارای قدمت «سحرخوانی» را اجرا خواهد کرد.

علاقه‌مندان حوزه شعر نیز می‌توانند هر روز قطعه‌ای را با روایت صابر خراسانی (شاعر مذهبی) بشنوند که قصد دارد در هر برنامه روایتی از یک زائر مشهدالرضا (ع) داشته باشد و از حال و احوال قلبی یک زائر بگوید.

«صبح روز بعد» در ۳۰ قسمت ۱۲۰ دقیقه‌ای، سحرهای ماه مبارک رمضان از ساعت ۴ صبح و از برج میلاد تهران روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *