ارائه طرح جامع فضای سبز پایتخت در سال جاری

|

فهرست مطالب

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از ارائه طرح جامع فضای سبز در سال جاری خبر داد.

به گزارش آرونو ، مهدی پیرهادی در دویست و بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در صحن شورا با بیان اینکه اهمیت زیباسازی در ایام نوروز پررنگ‌تر می‌شود، گفت: با توجه به تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت کارهای ویژه ای انجام شد.

وی افزود: آتش نشانان، شهربانان و حریم بانان، پاکبانان و نیروهای بهشت زهرا (س) و نیروهای سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در این مدت تلاش ویژه انجام دادند. بازارهای میوه و تره بار ۲ هزار و ۸۰۰ تن گوشت گرم در اسفند ماه توزیع کردند و در فروشگاه شهروند هزار تُن گوشت گرم برای تنظیم بازار صورت گرفت. همچنین سه هزار و ۷۰۰ تن سیب و چهار هزار و ۵۰۰ تن پرتقال توزیع شد.

پیرهادی با اشاره به ۳۱ برابر شدن فضای سبز در پایتخت تأکید کرد: در حوزه آبرسانی فضای سبز شاهد تحول خواهیم بود و در سال جاری طرح جامع فضای سبز ارائه خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه تقاضای ما این است که مأموریت ها خارج از وظایف یک سازمان صورت نگیرد، گفت: این مأموریت ها باعث شده سازمان ها وظایف اصلی خود را به کندی انجام دهند؛ لذا باید سازمان ها بر وظایف خود متمرکز شوند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *