تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار

تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار

فهرست مطالب

تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار

تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند تأثیر مثبتی بر کسب و کارها داشته باشند. این نمایشگرهای بزرگ می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا به اهداف بازاریابی خود دست یابند.

در این مقاله قصد داریم شما را با تلویزیون های شهری و مزیت هایی که نمایشگرهای بزرگ به همراه دارند آشنا کنیم.

از جمله می شود به این موارد اشاره نمود:

افزایش آگاهی از برند: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا برند خود را به مخاطبان بیشتری معرفی کنند. این نمایشگرها می توانند به طور گسترده در مکان های پرتردد نصب شوند و به این ترتیب، می توانند تعداد زیادی از افراد را تحت پوشش قرار دهند.

جذب مشتریان جدید: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا مشتریان جدید جذب کنند. این نمایشگرها می توانند پیام تبلیغاتی را به طور واضح و موثر به مخاطبان منتقل کنند و آنها را به خرید محصول یا خدمات کسب و کار ترغیب کنند.

افزایش فروش: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند به کسب و کارها کمک کنند تا فروش خود را افزایش دهند. این نمایشگرها می توانند به یاد ماندن برند تجاری یا محصول مورد نظر را در مخاطبان افزایش دهند و به این ترتیب، شانس خرید آنها را افزایش دهند.

در ادامه به برخی از مزایای تلویزیون شهری و ویدئو وال برای کسب و کارها اشاره می کنیم:

دسترسی گسترده: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند در مکان های پرتردد نصب شوند و به این ترتیب، می توانند تعداد زیادی از افراد را تحت پوشش قرار دهند.

انتقال مؤثر پیام تبلیغاتی: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند پیام تبلیغاتی را به طور واضح و مؤثر به مخاطبان منتقل کنند.

تأثیر ماندگار: تلویزیون شهری و ویدئو وال می توانند تأثیر ماندگار بر مخاطبان داشته باشند و آنها را به یاد برند تجاری یا محصول مورد نظر بیندازند.

البته، تلویزیون شهری و ویدئو وال نیز معایبی دارند. یکی از معایب این نمایشگرها، هزینه بالای آنها است. علاوه بر این، تلویزیون شهری و ویدئو وال باید در مکان های مناسب نصب شوند تا تأثیر مطلوبی داشته باشند. با این حال، مزایای تلویزیون شهری و ویدئو وال بیشتر از معایب آنها است. این نمایشگرها می توانند ابزاری قدرتمند برای کسب و کارها باشند که می تواند به آنها کمک کند تا به اهداف بازاریابی خود دست یابند.

تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار

در سال های اخیر سیستم ویدئو وال یا تلویزیون شهری بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. نمایش محتوای تبلیغاتی، حتی محتوای تلویزیونی مانند فیلم و فوتبال، بینندگان زیادی را به خود جذب می کند. اگر محتوای جذابی برای تبلیغ محصول خود تهیه کنید، بدون شک می توانید با نمایش آن در تلویزیون شهری، مخاطبان و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

اگر به نمایشگر دیواری LED در پاساژهای شهری یا خیابان ها دقت کنید، متوجه خواهید شد که افراد زیادی علاقه مند به تماشای محتوای پخش شده از این سیستم ها هستند.

برای بسیاری از شرکت ها، سرمایه گذاری و خرید تلویزیون شهری هزینه هنگفتی محسوب می شود. اینکه هزینه خرید تلویزیون شهری یا ویدئو وال LED برای کسب و کار شما سودمند است یا خیر، کاملاً به نوع کسب و کار شما بستگی دارد. شما می توانید با مطالعه مشخصات این محصول و بررسی کسب و کار خود تصمیم به خرید بگیرید.

 

 

تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار
تاثیر تلویزیون شهری ویدئو وال در کسب و کار

 

تلویزیون شهری و ویدئو وال ال ای دی چه امکاناتی دارند

مکان‌های تفریحی، مراکز تفریحی، اماکن آموزشی و خیابان‌ها نمونه‌هایی هستند که از تلویزیون شهری و صفحه بزرگ شهر استفاده می‌شود. این محصول قابلیت ها و کارکردهای ویژه ای دارد. در ادامه به این ویژگی خواهیم پرداخت.

یکی از ویژگی های تلویزیون شهری، پیکسل های نمایشگر LED و SMD است. نمایشگرهای LED و SMD در مقایسه با نمایشگرهای LCD، تولید رنگ بی نظیری را به کاربران ارائه می دهند.

این پتانسیل ویدیو وال به شما این امکان را می دهد که از فیلم های تبلیغاتی یا فیلم هایی با جلوه های نوری ویژه برای جذب مخاطب استفاده کنید.

راندمان انرژی پایین یکی از ویژگی های نمایشگرهای LED است. با توجه به مصرف کم انرژی، تلویزیون یک راه سودآور برای تبلیغ کسب و کار در این شهر محسوب می شود.

علاوه بر این، مصرف کم انرژی آن به عمر طولانی و کاهش آلودگی محیط زیست کمک می کند.

با اتصال این سیستم به Wi-Fi و اینترنت می توانید محتوای نمایشی خود را ایجاد کنید.

علاوه بر این، تلویزیون های بزرگ نصب شده در شهرها در برابر گرد و غبار، تغییرات آب و هوایی و باران مقاوم هستند. این موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت ها از استفاده از این محصول برای معرفی برند خود استقبال کنند. بسیاری از موسسات تبلیغاتی این تلویزیون ها را خریداری می کنند و به منظور تبلیغات برای مدتی به هر شرکتی اجاره می دهند.

 

تاثیر نمایشگر وال ال ای دی در جذب مشتری

اما چرا این صفحه نمایش ها برای مشاغل بسیار عالی هستند؟ مزایای تلویزیون شهری در فضای باز، تلویزیون شهری در فضای باز و تلویزیون داخلی برای تجارت چیست؟

نمایشگرهای WALL LED نسبت به سایر رسانه های تبلیغاتی مانند بیلبوردها، بنرها و پوسترها پتانسیل بیشتری برای جذب مشتری دارند. تحقیقات نشان داده است که مردم توجه بیشتری به تصاویر پویا دارند. برند تبلیغاتی از طریق صفحات زیبا و روشنایی صفحه LED در ذهن مخاطب جذابیت بیشتری دارد.

در مشخصات این محصول بیان کرده ایم که این محصول انرژی و برق بسیار کمی مصرف می کند. اکنون که می‌توانید چیزی را که نشان می‌دهید تغییر دهید، دیوارهای نمایشگر LED و تلویزیون‌های شهری باید این مزیت را اضافه کنند که هزینه تبلیغات بسیار کمتر از طراحی، چاپ و نصب بنرها و بیلبوردها است.

 

تبلیغات تابلو روان یا تلویزیون شهری در سطح بالاتری از بقیه است

انواع مختلف  تابلو روان یا تلویزیون شهری به این  دلیل که حضور فیزیکی خود جایگاه منحصر به فردی در فضای تبلیغاتی دارند. آنها بیشتر مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی زودگذر نمی باشند. آنها اگر در کنار جاده قرار دارند ، پیامشان و هدفشان بر روی بوم نقاشی بزرگ نقش بسته است. قدرتی که در تایلوهای تبلیغاتی وجود دارد که هرگز  ابزارهای تبلیغاتی دیگر نمی توانند آن را بازسازی کنند.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *