۲۰ فیلم و سریال کره ای نتفلیکس که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

|

۲۰ فیلم و سریال کره ای نتفلیکس که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

فهرست مطالب

۲۰ فیلم و سریال کره ای نتفلیکس که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

کره جنوبی از سال‌ها گذشته به عنوان یکی از مراکز تولید و پخش سریال‌های دراماتیک و فیلم‌های سینمایی در جهان شناخته شده است. هر ساله، مجموعه‌های متنوعی از سریال‌ها و فیلم‌ها تولید می‌شوند که به دلیل داشتن داستان‌های جذاب، بازیگری عالی، و توانایی جلب توجه بینندگان، به سرعت محبوبیت بالایی را کسب می‌کنند. در اینجا، لیستی از برترین کارهای سینمایی و تلویزیونی کره‌ای در سال ۲۰۲۴ را بررسی خواهیم کرد.

 

ne

 

۱. “وارث” (“The Bequeathed”): این فیلم درام و رازآلود در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر شد و داستان یک وارث ناگهانی را روایت می‌کند که با چالش‌های ناخواسته‌ای روبرو می‌شود. با توجه به ژانر متنوع و داستان جذاب این فیلم، انتظار می‌رود تا جایگاه برتری در بازار سینمایی کره‌ای داشته باشد.

۲. “جذب پادشاه” (“Captivating the King”): این سریال تاریخی در دوره‌ای پر از تلاش‌ها و روابط پیچیده درباریان، داستان یک زن را روایت می‌کند که سعی دارد توجه پادشاه را به خود جلب کند. با توجه به موضوع جذاب و فضای تاریخی، این سریال می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۳. “دکتر ابله” (“Doctor Slump”): این سریال کمدی علمی تخیلی در ۲۷ ژانویه ۲۰۲۴ به روی آنتن رفت و داستان یک دکتر نابغه و اختراعاتش عجیب و غریب را روایت می‌کند. با توجه به طنز و تخیل فراوان در این سریال، مخاطبانی از تمام گروه‌های سنی می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند.

۴. “پارادوکس قاتل” (“A Killer Paradox”): این فیلم تریلر در ۹ فوریه ۲۰۲۴ اکران شد و داستان یک کارآگاه خصوصی را روایت می‌کند که در تلاش برای حل پرونده یک قتل پیچیده است. با توجه به ابعاد پیچیده داستان و جذابیت ژانر تریلر، این فیلم می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۵. “ملکه اشک” (“Queen of Tears”): این سریال درام و عاشقانه در ۹ مارس ۲۰۲۴ به روی آنتن رفت و داستان زنی را روایت می‌کند که در تلاش برای حفظ تاج و تخت و عشق خود در مقابل توطئه‌ها و خیانت‌ها قرار دارد. با موضوعات عمیق و روابط پیچیده، این سریال می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۶. “ناگت مرغ” (“Chicken Nugget”): این فیلم کمدی و خانوادگی در ۱۵ مارس ۲۰۲۴ منتشر شد و داستان ماجراهای جذاب و خنده‌دار یک خانواده را روایت می‌کند. با توجه به فضای خانوادگی و طنز، این فیلم می‌تواند برای تمام افراد خانواده مناسب باشد.

۷. “پارازیت: خاکستری” (“Parasyte: The Grey”): این فیلم ترسناک علمی تخیلی در ۵ آوریل ۲۰۲۴ منتشر شد و به حمله انگل‌های بیگانه به زمین و تلاش گروهی از انسان‌ها برای نجات بشریت می‌پردازد. با توجه به اکشن و هیجان فراوان، این فیلم می‌تواند به عنوان یک انتخاب عالی برای علاقه‌مندان به ژانر ترسناک باشد.

یلم می‌تواند به عنوان یک انتخاب عالی برای علاقه‌مندان به ژانر ترسناک باشد.

۸. “خداحافظ زمین” (“Goodbye Earth”): این فیلم درام و علمی تخیلی در ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ منتشر شد و داستان نابودی قریب‌الوقوع زمین و تلاش گروهی از دانشمندان برای پیدا کردن راه نجات بشریت را روایت می‌کند. با توجه به موضوعات جذاب و جهان بینی آینده‌نگرانه، این فیلم می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۹. “صادقانه صحبت می‌کنم” (“Frankly Speaking”): این فیلم کمدی در ۱ مه ۲۰۲۴ به روی آنتن رفت و داستان زندگی یک مجری رادیویی را روایت می‌کند که با صحبت‌های صریح و رک‌گویی‌هایش در برنامه خود، توجه زیادی را جلب می‌کند. با توجه به طنز و شخصیت‌پردازی قوی، این فیلم می‌تواند برای علاقه‌مندان به کمدی مورد توجه باشد.

۱۰. “شوی هشت” (“The 8 Show”): این فیلم کمدی و موزیکال در ۱۷ مه ۲۰۲۴ منتشر شد و داستان گروهی از دوستان را روایت می‌کند که تصمیم می‌گیرند برنامه‌ای نمایشی و موزیکال راه‌اندازی کنند. با توجه به جذابیت موسیقی و عناصر کمدی، این فیلم می‌تواند برای علاقه‌مندان به موزیکال‌ها و کمدی‌ها جذاب باشد.

۱۱. “خانه شیرین” (“Sweet Home”) فصل ۳: این سریال ترسناک و درام در تابستان ۲۰۲۴ به روی آنتن رفت و به تلاش گروهی از بازماندگان برای مقابله با هیولاهای خونخوار می‌پردازد. با توجه به موضوعات تاریک و جذابیت داستان، این سریال می‌تواند به علاقه‌مندان به ژانر ترسناک توصیه شود.

۱۲. “رزیدنت پلی‌بوک” (“Resident Playbook”): این سریال جنایی در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و به داستان یک کارآگاه و تیمش می‌پردازد که با استفاده از روش‌های جدید و تکنولوژی‌های پیشرفته به حل پرونده‌های پیچیده می‌پردازند. با توجه به جذابیت ژانر جنایی و معمایی، این سریال می‌تواند برای علاقه‌مندان به داستان‌های پر از معما مناسب باشد.

۱۳. “سلسله” (“Hierarchy”): این سریال درام و معمایی در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و به روابط پیچیده و توطئه‌های یک خانواده بزرگ و قدرتمند می‌پردازد. با توجه به موضوعات اجتماعی و روایت داستان پیچیده، این سریال می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۱۴. “موجود گیونگ‌سونگ” (“Gyeongseong Creature”) فصل ۲: ادامه‌ی این سریال ترسناک و فانتزی در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ به روی آنتن رفت و به مبارزه گروهی از جنگجویان با موجودات فراطبیعی در دوران تاریخی می‌پردازد. با توجه به جذابیت فانتزی و عناصر اکشن، این سریال می‌تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند.

۱۵. “طوفان” (“The Whirlwind”): این سریال اکشن و هیجان‌انگیز در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و داستان گروهی از ماموران ویژه را روایت می‌کند که درگیر ماموریتی پیچیده و خطرناک می‌شوند. با توجه به اکشن فراوان و جذابیت داستان، این سریال می‌تواند برای علاقه‌مندان به فیلم‌های هیجان‌انگیز توصیه شود.

۱۶. “قورباغه” (“The Frog”): این سریال معمایی و درام در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و به داستان زندگی چند نفر در یک شهر کوچک و حوادث مرموزی که در آن رخ می‌دهد، می‌پردازد. با توجه به روایت داستان پر از اسرار و جذابیت معماها، این سریال می‌تواند توجه زیادی را به خود جلب کند.

۱۷. “آقای پلانکتون” (“Mr. Plankton”): این سریال کمدی در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و داستان زندگی فردی را روایت می‌کند که به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود به عنوان “آقای پلانکتون” شناخته می‌شود و با چالش‌های روزمره‌اش مواجه است. با توجه به طنز و شخصیت‌پردازی جالب، این سریال می‌تواند برای علاقه‌مندان به کمدی‌ها و طنز مناسب باشد.

۱۸. “جهنمی” (“Hellbound”) فصل ۲: ادامه‌ی این سریال ترسناک و فانتزی در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و به مبارزه انسان‌ها با نیروهای شیطانی و موجودات فراطبیعی می‌پردازد. با توجه به موضوعات تاریک و عناصر ترسناک، این سریال می‌تواند به علاقه‌مندان به سریال‌های ترسناک توصیه شود.

۱۹. “چمدان” (“The Trunk”): این سریال جنایی و معمایی در سه‌ماهه چهارم ۲۰۲۴ به روی آنتن می‌رود و به داستان یک کارآگاه خصوصی و پرونده‌ای پیچیده درباره یک صندوق مرموز می‌پردازد. با توجه به روایت داستان معمایی و جذابیت ژانر جنایی، این سریال می‌تواند برای علاقه‌مندان به معمایی‌ها مناسب باشد.

۲۰. “بازی اسکیوید” (“Squid Game“) فصل ۲: ادامه‌ی این سریال درام در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود و به داستان بازی مرگباری می‌پردازد که شرکت‌کنندگان برای بقا و جایزه‌ای بزرگ، جان خود را به خطر می‌اندازند. با توجه به پرطرفداری و موضوع مورد علاقه مخاطبان، این ادامه می‌تواند جذابیت زیادی داشته باشد.

این لیست متنوع از سریال‌ها و فیلم‌های کره‌ای در سال ۲۰۲۴ نشان می‌دهد که صنعت سینما و تلویزیون در این کشور همچنان به رونق خود ادامه می‌دهد و توانسته است با داشتن داستان‌های جذاب و بازیگری عالی، بیننده‌ها را به خود جلب کند.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *