۶ راهکار پیروزی در جنگ نرم دشمنان

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به راهکارهای پیروزی در جنگ نرم دشمنان گفت: افزایش آگاهی، تعهد، اخلاق اجتماعی، تقوا و پاکدامنی، احیا و گسترش الگوها و نمادهای اسلامی‌ ایرانی و پایبندی به هنجارهای اسلامی با محوریت روحیه جهادی از جمله راهکارهای شکست دشمنان در حوزه عفاف و حجاب است.

به گزارش آرونو به نقل از ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در همایش تربیت و تعالی خانواده کارکنان ارتش منطقه پرندک که به میزبانی قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ نزاجا برگزار شد، با اشاره به سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: ولایت‌محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری، سه اصل مهم در فرماندهی نیروی زمینی ارتش هستند که در این میان، اولین و مهم‌ترین اصل، ولایت‌مداری است که طبق آن، تمامی برنامه‌ها در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‍العالی) انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که «امروزه ولایت فقیه، نماد عینی صراط مستقیم در جامعه است»، اظهار داشت: رفتار اجتماعی درست و الهی در زمان حاضر با غیبت امام عصر (عج) توسط وجود مبارک ولایت فقیه در جامعه ترویج می‌شود و مردم ولایت‌مدار نیز باید پشتیبان ولایت فقیه در مقابله با تهدیدات دشمنان باشند.

وی با تاکید بر این‌که «دشمنان، سرمایه‌گذاری عظیمی برای ضربه به نهاد خانواده انجام داده‌اند گفت: ماموریت مقابله با جنگ نرم دشمن، اهمیت بالاتری از جنگ سخت دارد و به همین جهت باید توجه ویژه‌ای به مبانی جنگ نرم در میان خانواده‌ها شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: توجه ویژه به مبانی جنگ نرم، استفاده از فرصت‌ها، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و الگو قرار دادن ائمه معصومین (ع)، موجب تغییر و شکست تدریجی اهداف شوم دشمنان در این جنگ ترکیبی می‌شود.

وی با اشاره به راهکارهای پیروزی در جنگ نرم دشمنان خاطرنشان کرد: افزایش آگاهی، تعهد، اخلاق اجتماعی، تقوا و پاکدامنی، احیا و گسترش الگوها و نمادهای اسلامی‌ ایرانی و پایبندی به هنجارهای اسلامی با محوریت روحیه جهادی از جمله راهکارهای شکست دشمنان در حوزه عفاف و حجاب است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *