۲ بیانیه در حمایت از عملیات شنبه شب علیه رژیم صهیونیستی

|

فهرست مطالب

انجمن‌های فرهنگی و هنری در پی حملات تنبیهی و عملیات گسترده پهپادی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی بیانیه‌هایی در واکنش به این موضوع منتشر کردند.

به گزارش آرونو ، بنیاد ایران‌شناسی با صدور بیانیه‌ای از انتقام سخت دلاورمردان مدافع ایران از رژیم تبهکار صهیونیستی حمایت کرد.

در متن این بیانیه آمده است: «سرانجام دست انتقام الهی از آستین دلاورمردان مدافع حریم سرزمین بزرگ و خاک مقدس ایران اسلامی بیرون آمد و مراکز نظامی رژیم شیطانی، ددمنش، جعلی و جنایتکار صهیونیستی را، شجاعانه، قاطعانه و پیروزمندانه در هم کوبید.

رژیم غاصب سفاک و متجاوز صهیونیستی که پس از ماه‌ها کشتار سبعانه زنان و کودکان بی‌پناه خطّۀ شهیدپرور و مقاوم غزه، بی‌شرمانه به حریم سیاسی و قلمرو حاکمیت جمهوری اسلامی ایران تجاوز نموده، هفت تن از عزیزترین فرزندان شجاع میهن اسلامی‌مان را بزدلانه به شهادت رسانده بود، سرانجام در شامگاه گذشته با دست انتقام الهی بنابر نظر و دستور فرماندهی معظم کل قوا سخت تنبیه شد و طعم وحشت و انتقام از نتیجه زشت‌کرداری خود را با درماندگی و عجز تمام، چشید.

شامگاه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳، دلاورمردان ایرانی، حماسه‌ای بی‌نظیر و بی‌سابقه در تاریخ معاصر جهان را به مدد الهی آفریدند: «و کدامین کس در عالم از آن کس که به آیات خدا پند و تذکّرش دادند و باز اعراض کرد، ستمکارتر است؟ البته ما از بدکاران انتقام خواهیم کشید». آنان همچون اسلاف شهیدشان حاج قاسم سلیمانی‌ها، ایران اسلامی را در برابر دشمنان حق و انسانیت سرافراز کردند.

ملت بزرگ ایران، بار دیگر به دست توانای دلاورزادگان عاشورایی‌اش، اقتدار خویش را به رخ جهان و جهانیان کشید و با رشادت غرورآفرین خود، موجب شادی عمیق همه آزادگان، مظلومان و مستضعفان در سراسر گیتی گردید.

در پایان این بیانیه، بنیاد ایران‌شناسی خطاب به مدافعین ایران عزیز ضمن اظهار خداقوت و اذعان این نکته که خداوند در برابر تمام ظالمان و غاصبان جهان، پشت و پناه سربازان ایران خواهد بود، آورده است: «دستان پرقدرت شما که دست خداوند قهار، پشت آنهاست و دول مستکبر غربی و تبهکار عربی حامی رژیم گرگ‌صفت صهیونیستی را خوار و حقیر کرد، خواهیم بوسید.»

بیشتر بخوانید:

واکنش اهالی فرهنگ و هنر و رسانه به پاسخ موشکی ایران + عکس

انجمن سینمای جوانان ایران نیز درباره پاسخ پهپادی و موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به اقدام تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

«و ما رمیت اذ رمیت و لکن الله رمی ….»(سوره انفال/۱۷)

شکر و سپاس خدای بزرگ را که ملت ایران را یاری‌گر است و به واسطه جان‌فشانی‌های رزمندگان جمهوری اسلامی ایران عزت و اقتدار ایران عزیز بیش از پیش جلوه‌گر کرده‌است. عملیات «وعده صادق» که پاسخی کوبنده و بازدارنده به تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی پس از حمله این غده سرطانی به کنسول‌گری ایران اسلامی بود؛ هم دفاعی مشروع برای ملت ایران رقم زد و هم امیدآفرین در جهان اسلام شد. امروز جهانیان با معادله‌ای متفاوت از قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی در غرب آسیا مواجه‌اند؛ قدرتمندان سر تعظیم در برابر ایران بزرگ فرود می‌آورند و ملت‌های مظلوم و مستضعف نیز تکیه‌گاهی مستحکم‌تر از پیش را در کنار خود حس می‌کنند.

جهانیان می‌دانند که ما کشوری جنگ‌طلب نبوده و نیستیم؛ اما در طول پنج دهه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به لطف از جان‌گذشتگی‌های رزمندگان ایران همواره مدافع تمامیت ارضی این خاک بوده‌ایم و قدمی از وجب به وجب ایران عقب ننشستیم؛ این بار نیز با استفاده از حق دفاع مشروع خود قدمی در جهت بازدارندگی برداشتیم که با لطف خداوند فتح و ظفر گسترده‌ای را نصیب ایران و اسلام کرده است و زوال این غده سرطانی را تسریع می‌کند که نبود آن یعنی ایجاد امنیت برای تمام جهانیان!

انجمن سینمای جوانان ایران ضمن حمایت تمام قد از این پاسخ کوبنده و به موقع؛ از نیروهای مسلح ایران اسلامی تشکر می‌کند و برای آنان همچنان نصرت الهی را طلب می‌نماید که «إنْ تَنْصُروا اللهَ یَنْصُرُکُم وَ یُثَبّتْ أقدامَکُم».

والسلام علیکم و رحمه‌الله»

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *