یک انتصاب محیط زیستی در شهرداری تهران

فهرست مطالب

طی حکمی از سوی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران، حلیا سادات حسینی شکرابی به عنوان سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران معرفی و از زحمات شینا انصاری – مدیر کل این اداره – تقدیر به عمل آمد.

به گزارش آرونو ، مراسم معارفه “حلیا حسینی شکرابی” – سرپرست جدید – و تکریم”شینا انصاری” – مدیر کل سابق محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران – ‌شنبه ( ٥ آذر) با حضور “حسین نظری” – معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری تهران – و جمعی مدیران این حوزه برگزار شد.

در این مراسم «شینا انصاری» – مدیر کل سابق اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار- ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران خود در مدت سه سال و سه ماه خدمت در این حوزه گفت: در این مدت تلاش کردیم به رغم تمام مشکلات و موانعی که شهرداری با آن مواجه است در حوزه محیط زیست شهری منشاء اثر باشیم، بطوری‌که شناسایی منابع آلاینده مناطق ٢٢ گانه، توسعه انرژی‌های تجدید پذیر در ۴۷ نقطه با توسعه نیروگاه‌های کوچک‌مقیاس خورشیدی، مدیریت مصرف انرژی، بازچرخانی آب، ایجاد سامانه تخصیص بودجه پروژه‌ها با ارزیابی اثرات محیط زیستی از جمله این اقدامات است که در سایه همدلی و همراهی همکاران صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه خروجی‌ها و اثرات اقدامات صورت گرفته را باید در طول زمان ارزیابی کرد، تصریح کرد: محیط زیست و چالش‌های پیشروی آن مقوله‌ای مغفول مانده است که باید با اهمیت بیشتری در سیاستگذاری های کلان و برنامه‌ریزی‌های شهری دیده شود.

در ادامه “حلیا حسینی شکرابی” ضمن تشکر از حسن اعتماد شهردار تهران و معاون خدمات شهری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی و ابلاغ سیاست‌های کلی محیط زیست گفت: حتما عمل به سیاست‌های کلی محیط زیست موجب گشودن گره‌های عرصه زیستی و نجات‌دهنده محیط زیست می‌شود.

سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ادامه داد: فرصتی فراهم شده تا در مسیر تعالی محیط زیست شهری منشاء خیر و برکت شویم و در سایه تدابیر شهردار تهران توسعه پایدار را در کلانشهر الگوی جهان اسلام محقق کنیم.

به گزارش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در این مراسم حسین نظری – معاون خدمات شهری شهرداری تهران – طی حکمی شینا انصاری – مدیرکل سابق این اداره کل – را به سمت مشاور در این معاونت منصوب کرد و با اهدای لوحی از زحمات او تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *