کشف ۱۴۷ بسته هروئین و شیشه از معده ۲ سوداگر مرگ

|

فهرست مطالب

به گزارش خبرگزاری مجله آرونو و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، احمد نیکبخت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد قاطعانه با سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح مأموران پلیس با حضور میدانی خود به دو سرنشین یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شدند و برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف و هر دو فرد را به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در بررسی‌های دقیق از آنان مشخص شد این افراد در حال انتقال محموله‌ای از مواد افیونی به روش بلعیدن هستند که با اقدامات انجام شده، یک کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر در قالب ۹۰ بسته هروئین به وزن ۷۲۹ گرم و ۵۷ بسته شیشه به وزن ۵۷۸ گرم از معده متهمان کشف شد.

نیکبخت با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند، اضافه کرد: شهروندان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در خصوص حمل و توزیع مواد مخدر مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *