کاهش نسبی دمای تهران از دوشنبه/ وزش باد خیلی شدید در جنوب و غرب استان

فهرست مطالب

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان آسمانی صاف و قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و گاهی خیلی شدید در نواحی جنوبی و غربی همچنین کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش آرونو ، بر اساس نقشه‌ها و تحلیل برونداد الگوهای پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد در ساعت‌های بعد از ظهر و شب و افزایش سرعت باد پیش‌بینی می‌شود.

از غروب یکشنبه تا چهارشنبه ( ۲۵ تا ۲۸ تیر) با گذر یک موج ناپایداری در بیشتر نواحی استان وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات و نواحی جنوبی و غربی در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید، گاهی وزش باد خیلی شدید موقت و در نواحی مستعد با خیزش موقت گردوخاک مورد انتظاراست.

طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۲۶ تا ۲۸ تیر) کاهش نسبی دما در سطح استان، افزایش ابرناکی در نیمه شمالی استان و رخداد بارش پراکنده با احتمال رعد و برق در ارتفاعات شمالی پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا ( ۲۵تیر) صاف، گاهی افزایش باد، در بعد از ظهر کمی ابری با حداقل دمای ۳۶  و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (۲۶تیر) صاف تا قسمتی ابری، در بعد از ظهر افزایش باد با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۴۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

  • در جریان
  • دیدگاه‌ها
  • آخرین
تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *