کارگردان «گل های باوارده» : فیلم به نمایش درآمده مزخرف است

فهرست مطالب

مهرداد خوشبخت در نشست خبری بعد از نمایش «گل های باوارده» در جشنواره فجر ، فیلم به نمایش درآمده را مزخرف توصیف کرد.

فیلم پرحاشیه «گل‌های باوارده» سرانجام به سینمای رسانه در جشنواره فجر رسید و مهرداد خوشبخت ساعت یک بامداد جمعه در پردیس ملت مقابل خبرنگاران نشست.
به گزارش آرونو ، در آخرین ساعات پنجشنبه شب ۲۰ بهمن جدیدترین ساخته مهرداد خوشبخت که دو روز قبل نمایش آن به دلیل مشکل فنی لغو شده بود، در سینمای رسانه رونمایی و نشست مطبوعاتی فیلم هم ساعت یک بامداد برگزار شد.
ایرادهای فنی فیلم در بخشهایی از این فیلم از نظر رنگ و نور مشخص بود و دست اندرکاران فیلم با ابراز نارضایتی از آنچه روی پرده آمد، تاکید کردند که زحمت زیادی برای ساخت یک فیلم آبرومند کشیده شده ولی به دلیل استاندارد نبودن تجهیزات سالن درست دیده نشد.
همچنین عنوان شد که دست کم تا دو ماه آینده درگیر پروژه در بخش فنی هستند و باید چهار تا پنج ماه زمان صرف شود تا فیلم به بهترین شکل آماده شود.

مهرداد خوشبخت هم در ابتدای صحبت خود گفت: متاسفم بابت واقعه خوی و کسانی که در چندماه گذشته از دست رفتند. به امید اینکه هیچ کسی بیگناه در بند نباشد و مشکلات همکارانمان نیز برطرف شود.
او درباره انتخاب بازیگرانش هم بیان کرد: من میخواستم مثل فیلم «آبادان یازده ۶۰» از نظر سطح شهرت بازیگران با هم برابر باشند و خیلی خوشحالم که همینطور شد.
وی در پاسخ به اینکه آیا وزارت نفت برای فیلمش سرمایه‌گذاری کرده است گفت: من دروغ بلد نیستم بگویم و این را میتوانم بگویم که حضور آقای سعید سعدی خیلی مهم بود ولی در تیتراژ از یک وزیر یا هیات امنای یک جایی تشکر شده در صورتی که باید از افرادی دیگر تشکر می‌شد. نمیدانم بگویم که بخشی از پول فیلم را شرکت نفت باید بدهد یا فقط بگویم همه را فارابی داده است.

او افزود: تقصیر ما نبود که فیلم دو شب قبل نرسید یک اتفاق بین آدمهای فنی و جشنواره بود. من هیچی نمی خواهم بگویم چون حوصله ندارم. فقط بگویم که من از این نسخه ناراضی‌ام و اصرار سبب شد شما یک نسخه مزخرف را روی پرده ببینید. فیلم قطعا دو تا سه ماه کار دارد.
او درباره اینکه قرار بوده این فیلم ادامه داشته باشد گفت: این یک سه قسمتی بود ولی تا مدتی دیگر، مرا بکشند هم حاضر نیستم آن را بسازم. وقتی وزیر پریشب اینجا فیلم را دیدند گفتم این فیلم کامل نیست و یک ماه و نیم دیگر کار دارد چون حتی ویژوال نداشت. گفتم این نسخه مورد تایید من نیست و بعد هم از سالن بیرون رفتم.
خوشبخت درباره حضور فرخ‌نژاد و پول دستمزد یک و نیم میلیاردی برای یک نقش کوتاه که درنهایت نادر سلیمانی ایفا کرد هم گفت: این مسئله را تهیه‌کننده باید جواب دهد و من درباره انتخاب بازیگر نظرم را گفتم.

حیدر رحیمی و محسن غفاری بازیگر، سعید براتی مدیر فیلمبرداری و حسن ایزدی مدیر جلوه های ویژه بصری از دیگر عوامل حاضر در نشست «گل های باوارده» بودند.

daa9d8a7d8b1daafd8b1d8afd8a7d986 daafd984 d987d8a7db8c d8a8d8a7d988d8a7d8b1d8afd987 d981db8cd984d985 d8a8d987 d986d985d8a7db8c 63e5b46411f68

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *