کارت عضویت افتخاری عروسکی‌ها برای مرضیه برومند و مجید قناد

فهرست مطالب

جمعی از نمایشگران عروسکی در روزهای پایانی سال گردهم امدند و یاد هنرمندان درگذشته را گرامی داشتند و کارت عضویت افتخاری انجمن نمایشگران عروسکی را به مرضیه برومند و مجید قناد اهدا کردند.

به گزارش آرونو ، این گردهمایی عصر روز شنبه ۱۳ اسفند ماه در خانه تئاتر برگزار شد. از آنجاکه روز گذشته حکم مرضیه برومند به عنوان مدیر عامل خانه سینما اعلام شد، این هنرمند به دلیل مشغله‌های روز گذشته خود نتوانست در این برنامه حضور پیدا کند. 

بنا بر اعلام گروه خبر سایت خانه تئاتر، در این مراسم هما جدیکار، رییس هیات مدیره انجمن نمایشگران عروسکی با اشاره به دلایل برگزاری این برنامه گفت: «دورهم جمع شدیم تا دل‌هایمان شاد شود. سال سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم که این سال سخت برود و دیگر برنگردد و ما بتوانیم فعالیت‌های عروسکی را دوباره شروع کنیم،‌ چراکه تئاتری‌ با تئاتر زنده است. امیدواریم شرایط را مهیا کنیم تا بتوانیم روی صحنه برویم. در هر شرایطی یک هنرمند می‌تواند کار خود را انجام دهد. می‌توانیم به یاد مادران داغدار روی صحنه باشیم تا عروسک‌ها در صندوق نمانند. آنها چشم به راهند تا دل‌ها را شاد کنند.»

زهرا مریدی، مجری مراسم نیز با اشاره به فعالیت‌هایی که پس از زلزله خوی انجام گرفته، گفت: «زهرا طباطبایی به خوی رفته. هادی حجازی‌فر همان روزهای ابتدای کالا و وسایل زیادی را برای کمک به بازماندگان  به این شهر فرستاد. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از همان روزهای اول پس از زلزله تریلی سیار خود را به این شهر فرستاده است که هریک از اعضا که توانایی سفر و اجرای نمایش در این شهر داشته باشند، می‌توانند برای این کار ابراز آمادگی کنند.»

در ادامه مراسم از درگذشتگان و پیشکسوتان نمایش عروسکی یاد شد و فریبا جدیکار از اهدای عضویت افتخاری این انجمن به مرضیه برومند و مجید قناد خبر داد.

 قناد که در مراسم حضور داشت از جدیکار که حامی فعالان نمایش عروسکی است، تشکر کرد و با یاد کردن از افرادی مانند جواد ذوالفقاری و کامبیز صمیمی‌مفخم  با ذکر خاطراتی از سختی‌های کار در تلویزیون در دهه شصت از نمایشگران عروسکی خواست با وجود تمامی سخت‌گیری‌ها و دشواری‌ها کار کنند تا راه برای دیگران هموار شود.

تقدیر از متولدان اسفند ماه انجمن نمایشگران عروسکی که در سالن حضور داشتند و اهدای هدیه کوچکی که توسط یکی از اعضا طراحی و ساخته شده بود به عنوان عیدی و گرفتن عکس دست‌جمعی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

کارت عضویت افتخاری عروسکی‌ها برای مرضیه برومند و مجید قناد

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *