چه تعداد مخاطب به تماشاخانه‌های غیرخصوصی تهران رفتند؟

آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های به صحنه رفته در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۲۷ مرداد سال ۱۴۰۲ مشخص شد.

به گزارش آرونو به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش‌های تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر و همچنین تماشاخانه سنگلج تا پایان روز جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ اعلام شد.
 

نمایش «بک تو بلک» به کارگردانی سجاد افشاریان که از روز ۲۶ مردادماه در تالار اصلی با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۲۰۰،۱۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان اجرای خود را آغاز کرده با مجموع ۳ اجرا و میزبانی از ۱ هزار و ۷۲۵ مخاطب (با احتساب بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) ۲۷۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان فروش داشته است.

نمایش «ژنرال مجهول» به کارگردانی میرعلیرضا دریابیگی که از روز چهارشنبه ۲۱ تیر ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان روی صحنه رفته، با مجموع ۲۹ اجرا و ۲ هزار و ۴۳۲ تماشاگر با فروشی معادل ۲۲۲ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان به اجرای خود پایان داد.

نمایش «حرفه‌ای» به کارگردانی وحید منتظری نیز که از ۲۲ تیر ماه اجرای خود در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۳۲ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان آغاز کرده با مجموع ۲۶ اجرا و ۲ هزار و ۹۷۵ تماشاگر به فروشی معادل ۳۰۷ میلیون و ۶۳۲ هزار تومان رسیده و تا ۳ شهریورماه به اجرای خود ادامه خواهدداد.

نمایش «هیدن (پنهان)» به کارگردانی کوروش شاهونه نیز که از ۲۷ تیر ماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر و قیمت بلیت ۱۳۰ هزار تومان آغاز کرده، با ۳۹ اجرا و جذب ۳ هزار و  ۶۴۴ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۴۰۵ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان دست پیدا کرده و تا ۳ شهریورماه روی صحنه خواهد بود.  

نمایش «ساپو» به کارگردانی محمدامین سعدی نیز که از روز ۱۶ مردادماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۱۱۰ هزار تومان به صحنه رفته، تا روز ۲۷ مردادماه با مجموع ۱۰ اجرا، توانسته ۶۶۴ تماشاگر را به سالن بکشاند و با فروشی معادل ۶۴ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان به اجرای خود پایان دهد.  

نمایش «شازده کوچولو ۲۰۲۳» به کارگردانی نیما گودرزی هم که از ۲۰ تیرماه در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان روی صحنه رفته است؛‌ با مجموع ۲۹ اجرا و حضور ۷۵۶ تماشاگر به فروشی معادل ۴۱  میلیون و ۳۰۰  هزار تومان دست پیدا کند و به اجرای خود ادامه دهد.

نمایش «پرده در پرده» به کارگردانی رویا اسدی هم که از تاریخ ۱۰ مرداد ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ نفر و قیمت بلیت ۶۰هزار تومان رو صحنه رفته است؛با مجموع ۱۶ اجرا و حضور ۴۲۷ تماشاگر ( احتساب بلیت تخیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۲۴میلیون و ۲۶هزارو چهارصد تومان دست یافت .

نمایش «شب روی سنگ فرش خیس» نیز به کارگردانی میکاییل شهرستانی که از ۹مرداد در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است؛ با ظرفیت ۲۳۶ نفر و قیمت بلیت  ۸۰هزار تومان با مجموع ۱۶ اجرا و حضور ۸۸۶ نفر تماشاگر ( احتساب بیلت تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۱ میلیون و ۶۵۲ هزار تومان دست یافت.
گفتنی است تالار هنر به دلیل ایمن سازی سالن اجرا ندارد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *