چتر آلودگی بر فراز تهران تا پایان هفته/ بارش‌های خفیف و کاهش دما از چهارشنبه

فهرست مطالب

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان بدون وزش باد و همراه با کاهش کیفیت هوا تا پایان هفته، بارش‌های خفیف و کاهش دما از چهارشنبه( ۲ آذر) پیش‌بینی می‌شود.

 به گزارش آرونو ، بر اساس آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌یابی هواشناسی آلودگی هوا با ادامه پایداری و سکون نسبی هوا آسمان استان صاف و بدون وزش باد قابل ملاحظه خواهد بود که بر این اساس شرایط برای انباشت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا تا پایان هفته در مناطق شهری پر تردد پیش‌بینی می‌شود.

طی روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه (۲ تا ۳ آذر) با عبور موج کم دامنه از نوار شمالی استان، افزایش ابرناکی، احتمال بارش خفیف و پراکنده و کاهش دما در ارتفاعات استان دور از انتظار نخواهد بود و تا اواخر روز سه شنبه(اول آذر) نوسانات دمایی محسوسی در سطح استان وجود نخواهد داشت.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۵- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( اول آذر) صاف، همراه با غبار محلی و هوای ناسالم برای گروه‌های حساس با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و طی ‌چهارشنبه (۲ آذر) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و هوای ناسالم برای گروه‌های حساس با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *