پیگیری کمبودهای آموزشی در محدوده‌های مسکن‌ مهر تهران

فهرست مطالب

پیگیری کمبودهای آموزشی در محدوده‌های مسکن‌ مهر تهران

استاندار تهران بر پیگیری کمبودهای آموزشی در محدوده‌های مسکن‌ مهر تأکید کرد و گفت: مولدسازی و تبدیل منابع در حوزه مدارس ضروری است که باید با آینده‌نگری این موضوع مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش آرونو ، چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران و با حضور میر محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی، شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع، علی‌مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی، ازوجی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و دیگر مسئولان برگزار شد.
 
فخاری در این جلسه ضمن تبرک عیر غدیر خم در مورد نوسازی مدارس اظهار کرد: اولین موضوعی که باید در دستورکار اداره کل نوسازی مدارس باشد، مصوبات سفر رئیس جمهور است که البته در زمینه نوسازی عملکرد خوبی داشته و چندین مورد کلنگ زنی انجام شد.
 
وی با اشاره به طولانی شدن شدن زمان احداث مدارس افزود: استفاده از ساخت صنعتی در حوزه مدارس کمک‌ کننده است و باید از فرصت‌های علمی و پژوهشی در حوزه صنعتی سازی بهره برد.
 
استاندار تهران عنوان کرد: ایمنی سازی مدارس اهمیت زیادی دارد و همواره باید مورد توجه قرار گیرد؛ همچنین توزیع سرانه‌های آموزشی باید مبتنی بر توزیع سرانه جمعیت باشد، این موضوع در مورد مسکن‌های مهر و کمبودهای آموزشی نیازمند پیگیری جدی است.
 
فخاری همچنین به لزوم پیش‌بینی منابع در تکمیل مدارس خیرساز اشاره کرد و گفت: مولدسازی و تبدیل منابع در حوزه مدارس ضروری است که باید با آینده‌نگری این موضوع مورد توجه جدی قرار گیرد.
 
بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، در این جلسه تبدیل ۱۰۴ روستا به عنوان دستگاه اجرایی موقت مورد تصویب قرار گرفت و در ادامه بودجه اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر ارائه پیشنهادات اصلاحی در مورد بودجه تأکید شد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *