پیکر «امیرحسن ندایی» تشییع شد

|

فهرست مطالب

مراسم تشییع پیکر امیرحسن ندایی ـ مدرس دانشگاه، فیلمساز و مجری تلویزیون ـ صبح امروز ـ یکشنبه ۲۴ مهر ماه ـ در محل دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار شد.

به گزارش آرونو ، در این مراسم علاوه بر خانواده و نزدیکان مرحوم ندایی، جمع کثیری از همکاران و دانشجویانش و همچنین تعدادی از اهالی فرهنگ و هنر و نیز دوستداران او حضور داشتند.

مراسم تشییع پیکر امیرحسن ندایی با مداحی و همچنین سخنرانی تعدادی از استادان دانشگاه تربیت مدرس همراه بود که از درگذشت این استاد دانشگاه به عنوان ضایعه‌ای بزرگ برای دانشگاه یاد کردند.

به گفته آنان امیرحسن ندایی انسانی وارسته و فرهیخته، استادی هنرمند و تلاشگر بود که قدر مسلم از دست دادنش برای دانشگاه تربیت مدرس اتفاقی سخت و سنگین است.

پیکر «امیرحسن ندایی» تشییع شد

پیکر «امیرحسن ندایی» تشییع شد

امیرحسن ندایی صبح جمعه ـ ۲۲ مهر ماه ـ بر اثر ایست قلبی در منزل درگذشت. او در سمت‌های کارگردان، تهیه‌کننده، نویسنده، تدوین‌گر، پژوهش‌گر، مجری و آهنگساز فعالیت داشته و دروس نظری و عملی گوناگونی را (در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری) تدریس کرده است.

او فعالیت‌های هنری را از سال ۱۳۶۰ در رشته‌ی موسیقی آغاز کرد و سپس در زمینه‌های هنری دیگر مانند نقاشی و سینما به فعالیت پرداخت. ندایی فعالیت‌های فیلم‌سازی را از سال ۱۳۷۲ در صدا و سیما آغاز کرد. او که دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس داشت، تدریس را در دانشگاه از ۱۳۷۹ در رشته‌های سینما، تئاتر، گرافیک و انیمیشن آغاز کرده بود.

برنامه «شب سینما» از سری «شب‌های هنر» در سال ۹۸ با اجرا و کارشناسی «امیرحسن ندایی» روی آنتن می‌رفت.

پیکر «امیرحسن ندایی» تشییع شد

پیکر «امیرحسن ندایی» تشییع شد

در ادامه بیننده‌ی ویدئویی از مراسم تشییع پیکر امیرحسن ندایی خواهید بود:

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *