پس‌گرفتن ۱۰۱ ملک شهرداری تهران از دست متصرفان

فهرست مطالب

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: از ۱۰۱ ملک شهرداری که باز پس گرفته‌ایم، ۴۳ ملک در منطقه یک و متعلق به افراد مطرح بوده است.

به گزارش آرونو ، داوود گودرزی با بیان اینکه آمار املاک تصرف شده که تا کنون بازگشته به تفکیک مناطق مشخص شده است، اظهار کرد: عدد املاک تصرف شده بسیار زیاد است اما در کنار سازمان املاک در تلاش هستیم که سامانه جامع املاک تکمیل شود و املاک را به طور دقیق شناسایی کنیم.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران همچنین تصریح کرد: این شناسایی انجام خواهد شد تا ببینیم املاک در چه مناطقی واقع شدند و آیا بر اساس قرارداد واگذار شده یا خیر؟ و یا اینکه قرارداد به اتمام رسیده یا باید تمدید شود؛ چراکه تمام این املاک واگذار شده غیرقانونی نیست و ممکن است تنها مهلت قرارداد به اتمام رسیده باشد.

وی ادامه داد: در مجموع در حال انجام اقدامات لازم در خصوص املاک واگذار شده شهرداری  هستیم، اما هنوز به سرانجام نرسیدیم و در خصوص املاکی که وضعیت آنها مشخص و قطعی شده یک به یک جلو می رویم و معطل نمی مانیم که سامانه جامع املاک کامل شود.

بنا براعلام سایت شهر، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه وقتی به این می‌رسیم که ملکی در منطقه ای به اشتباه تصاحب شده، به املاک شهرداری برمی گردانیم، یادآور شد: تاکنون ۱۰۱ فقره از املاک را باز گرداندیم که از این تعداد ۴۳ ملک در منطقه یک و متعلق به افراد مطرح بوده است و شهردار منطقه یک و مجموعه مدیریت شهری با قاطعیت ایستادند و توانستیم این املاک را بازگردانیم که البته کار آسانی نبود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *