وعده مناسب‌سازی مرکز نگهداری معلولان حاشیه شهر تهران

|

فهرست مطالب

 وعده مناسب‌سازی مرکز نگهداری معلولان حاشیه شهر تهران

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به مناسب‌سازی مرکز نگهداری معلولین حاشیه شهر تهران اقدام می‌کند.

به گزارش آرونو ، مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد در دیدار یکی از مراکز نگهداری معلولین در حاشیه شهر تهران که در شب یلدا صورت گرفت، تاکید کرد که این بنیاد نسبت به مناسب‌سازی این مرکز نگهداری معلولین حاشیه شهر تهران اقدام می‌کند.
حمیدرضا علیان‌زادگان در این‌باره توضیح داد: در بازدید از بخش‌های مختلف از جمله واحد توانبخشی، روان‌شناسی، مددکاری و درمان مقرر شد که واحد مدیریت عمرانی بنیاد ۱۵ خرداد نسبت به مناسب‌سازی سریع بخش‌هایی از این مرکز درمانی که نیاز به بازسازی فوری دارند، اقدامات لازم را انجام دهد.
وی با اشاره به اقدامات بنیاد ۱۵ خرداد در حوزه سلامت اجتماعی اظهار کرد: تاکنون طرح‌های مثبت حرکت ۱ و ۲ با هدف اهدای اقلام توان‌بخشی مانند ویلچر، واکر، عصا و تشک مواج به معلولین اجرا شده است.
علیان‌زادگان افزود: مناسب‌سازی تعدادی از پارک‌های کشور به تجهیزات بازی ویژه معلولین، غربالگری‌های اسکلتی- حرکتی کودکان جهت پیشگیری از معلولیت کودکان و تامین کمک هزینه خرید عینک و کاشت حلزون شنوایی در مناطق کم برخوردار از جمله دیگر برنامه‌های بنیاد در این حوزه است.
مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد با اشاره به طرح مناسب‌سازی مسکن معلولان تاکید کرد: مناسب‌سازی ۱۰ هزار منزل مسکونی برای معلولین از برنامه‌های مهم بنیاد ۱۵ خرداد در قالب طرح ملی «مثبت حرکت ۳» در سال آینده است.
گفتنی است، در این دیدار بسته هدیه یلدایی بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به کارکنان این مرکز اهدا شد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *