واکنش مرضیه برومند به یک تبلیغ در تلویزیون

فهرست مطالب

مرضیه برومند نسبت به پخش تیزر تبلیغاتی یکی از بانک‌ها که در آن از المان‌های سریال «آرایشگاه زیبا» کپی کرده است، واکنش نشان داد.

به گزارش آرونو ، مرضیه برومند ـ کارگردان سریال به‌یادماندنی «آرایشگاه زیبا» ـ نسبت تولید و پخش تیزر تبلیغاتی یکی از بانک‌ها در تلویزیون که در آن از صحنه‌ای از سریال «آرایشگاه زیبا» کپی‌برداری شده است، انتقاد کرد.

این کارگردان در واکنش به این اقدام نوشته است: 

«دوستداران سریال آرایشگاه زیبا و مردم عزیز ایران، اخیرا یک تیزر تبلیغاتی با تقلید از شخصیت‌ها، فضا و موسیقی آرایشگاه زیبا، به منظور تبلیغ یکی از بانک‌ها از رسانه ملی درحال پخش است. لازم دانستم به اطلاع علاقه‌مندان این سریال برسانم که این تیزر بدون اطلاع و دخالت من و همکارانم تولید و پخش شده است. امیدوارم مردم هنردوست ایران هم برای انتخاب کالا و خدمات مورد نظرشان به تبلیغات بسنده نکنند.»

«آرایشگاه زیبا» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دوسیما بود که تهیه‌کنندگی آن‌ را صدیقه موسوی‌زاده بر عهده داشت. این مجموعه ۱۵ قسمتی در سال ۱۳۶۹ تولید شد.

زنده‌یاد مرتضی احمدی، رضا بابک، حسن پورشیرازی، پری امیرحمزه، محمود بصیری و راضیه برومند از بازیگران اصلی «آرایشگاه زیبا» بودند.

به گزارش آرونو ، این روزها همچنان پخش برخی تبلیغات در صداوسیما حاشیه‌ساز می‌شود که پخش تبلیغ کرم جوان‌سازی از نمونه‌های اخیر بود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *