هنرمندان کم‌بینا و نابینا، نمایشنامه‌خوانی می‌کنند

فهرست مطالب

اجراخوانی نمایشنامه «زندگی بسیار کوتاه است» به کارگردانی مجتبی گوهرخای توسط هنرمندان نابینا و کم‌بینا در تالار هنر برگزار می‌شود.

به گزارش آرونو ، نمایشنامه «زندگی بسیار کوتاه است» نوشته مهدی مهدی آبادی است که با کارگردانی خود او، روزهای پنجشنبه ۱۲بهمن و جمعه ۱۳ بهمن ساعت ۱۶ در تالار هنر روخوانی می‌شود.

این نمایشنامه با نقش‌خوانی داریوش فلاحی، سایه همایی، مسیحا موسوی، امیرحمزه نخعی، نفس آذرنیا، مینادهقانی، الهه محقق، الهام محقق، داریوش غیبعلی‌زاده اجرا می‌شود.

این اجراخوانی مناسب گروه سنی ۷ سال به بالا است و در خلاصه آن آمده: مترسکی تنها از مزرعه‌ایی محافظت می‌کند که به خاطر تنهاییِ زیاد تندخو و بداخلاق و خودخواه و خودپسند شده و همه را می‌ترساند. روزی از روزهای زمستان، آدم برفی در کنار او ظاهر می‌شود و …

دیگر اعضای گروه اجرایی این نمایشنامه‌خوانی به شرح زیر هستند: دستیارکارگردان: مسیحا موسوی، طراح پوستر: علی یداللهی، طراح و سازنده: عروسک بهناز مهدیخواه، سازنده تیزر، عکاس و فیلمبردار: فرزادسلیمانی، موسیقی: حمیدرضاحسینعلی و مسیحا موسوی، روابط عمومی: «گروهِ تاترکودک ببین»؛ ریحانه مطهری، روژین ستاری و روشنک کریمی.
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این اجراخوانی می‌توانند از طریق سایت تیوال اقدام کنند.
تالار هنر به عنوان تنها تالار تخصصی تئاتر کودک و نوجوان اداره کل هنرهای نمایشی در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده واقع شده است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *