همت گروه‌های جهادی مثال زدنی است

احمد علوی عضو شورای شهر تهران و رئیس ستاد سمن ها، بیان کرد: اگر گروه های جهادی در دوران کرونا همراهی نمی‌کردند کشور با مشکلات و هزینه های جبران ناپذیری مواجه می شد.

به گزارش آرونو ،‌ سید احمد علوی عضو شورای شهر تهران در جمع گروهای اجتماع محور جهادی اظهارداشت: رویکرد اصلی در دوره جدید ستاد سمن‌های شهر تهران ایجاد تعامل مشترک با گروهای جهادی در راستای توان افزایی و رونق مشارکت عمومی است که این نشست ابتدایی  ان‌شاءالله سبب ساز اتفاقات نوین در بخش مشارکت گروه های جهادی باشد.
 
رییس ستاد سمن ها افزود: نگاه جهادی به گونه‌ای است که باعث همدلی و همراهی در حوزه‌های اجتماعی می‌شود و این اتفاق می‌تواند چراغ راه برای اینده گروهای جهادی در مشارکت با بدنه مدیریت شهری باشد.

عضو شورای شهر تهران گفت: شرح وظایف ستاد توان افزایی شهر تهران کاملا مشخص بوده و هدف از تاسیس آن کار مشارکتی بوده و هدف اصلی ما رشد، توسعه و توان افزایی گروهای جهادی و تشکل های مردمی است. هدف ما در این دوره نسبت به گذشته از حمایت‌های مالی صرف به تسهیلگری در امور تشکل‌های مردمی و جهادی است.

او یادآور شد: بروکراسی‌های امروز در حوزه شهری باعث چالش در عملکرد فعالیت گروهای جهادی شده و این چالش به خودی خود باعث دلسردی برخی تشکل‌های مردمی و جهادی در دراز مدت می‌شود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران، بیان کرد: گروه های جهادی در مسئله کرونا بسیار کمک رسان بودند که اگر وجود آنها در بدنه اجرای کشور نبود کشور با هزینه های جبران ناپذیری مواجه می شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد سمن ها، علوی افزود: ستاد سمن‌ها به عنوان تسهیلگر در کنار فعالیت‌های جهادی و تشکل‌های مردمی است و تا جایی که بتوانیم در این بخش فضاهای اشتراکی و مهمی ایجاد می‌کنیم که در جهت رشد و بهبود عملکرد تشکل‌های مردم نهاد موثر باشد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *