نصب پرچم کشور در تمام مناسبت‌ها در سطح تهران مصوبه شورای شهر است

|

فهرست مطالب

نصب پرچم کشور در تمام مناسبت‌ها در سطح تهران مصوبه شورای شهر است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران، نسبت به بی‌اعتنایی مصوبه شورا درباره نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران در کنار سایر پرچم‌ها در مناسبت‌ها انتقاد کرده و گفت: ما باید هویت خود را در شادی و عزا نشان دهیم.

به گزارش آرونو ، مهدی چمران در انتقادی در خصوص عدم نصب پرچم کشور در کنار سایر پرچم‌ها با اشاره به مصوبه‌ای در دوره سوم شورای شهر مبنی بر نحوه نصب پرچم در شهر گفت: هر پرچمی در هر جایی به ویژه روی پل‌ها که نصب می‌شود، حتی اگر پرچم عزا باشد، باید در کنارش پرچم کشور نیز نصب شود، این یک مصوبه است و باید اجرا شود و تاکنون به بخش‌های مختلف شهرداری اطلاع رسانی شده است تا نسبت به این مسئله اهتمام بیشتری داشته باشد. ما باید هویت خود را چه در شادی و چه در عزا نشان دهیم، امیدواریم که این موضوع مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود. 

چمران در ادامه در خصوص رنگ کردن مکرر جداول در خیابان‌ها نیز افزود: در تصویب بودجه، بارها تأکید شد که برای رنگ زدن جداول اعتباری اختصاص نیابد چرا که اقدام ضروری محسوب نمی‌شود. البته هدف از رنگ جداول، افزایش قدرت دید رانندگان در شب است، اما متأسفانه در آستانه سال جدید به منظور تمیزکاری اقدام به رنگ کردن جداول و حتی جدول‌های شکسته می‌کنند که اقدام مناسبی نیست. مقرر شد اعتبار اختصاص یافته برای این کار، برای ترمیم آسفالت خیابان‌ها هزینه شود که البته مصوبه نیست.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *