نسخه به‌روز «بازی سرافرازان» منتشر شد

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو، نسخه به‌روزرسانی شده بازی سرافرازان بعد از چند ماه با اضافه شدن چندین مرحله و امکانات جدید منتشر شد که می‌توان به اضافه شدن پنج کمپین با ۶۱ مرحله جدید، اضافه شدن زبان انگلیسی، به‌روز شدن فروشگاه بازی، اضافه شدن کارت‌های جدید، اضافه شدن شش غول جدید، اضافه شدن ۱۹ دشمن جدید، ادامه داستان مهیج سرافرازان، بهینه‌سازی دوربین و افکت‌های جذاب، اضافه شدن افکت‌های بصری و رفع برخی مشکلات گزارش شده، اشاره کرد.

سرافرازان بازی دفاع از قلعه (تاوردیفنس) است که به رشادت‌های مدافعان حرم در سوریه می‌پردازد. این بازی که تحت حمایت سازمان سراج ساخته شده است با حجم ۱۴۴ مگابایت در اختیار کاربران قرار دارد.

گیمر در این بازی که توسط استودیو بازی‌سازی سیمیا ساخته شده است، وظیفه دفاع از مواضع نیروهای خودی در برابر تروریست‌ها را دارد. در ابتدا یک نوع نیروی دفاعی و بعد از موفقیت در مراحل، کم‌کم نیروهای جدید به مجموعه اضافه می‌شوند.

طراحی این بازی به این شکل است که بازیکن باید از موضع نیروهای خودی در برابر تروریست‌ها دفاع کند؛ شما در مرحله اول بازی فقط یک مدافع در خط مقدم در اختیار دارید اما به مرور با عبور از مراحل بازی و جمع‌آوری امتیازات بیشتر، شخصیت‌های جدیدی برای کمک به شما در دفاع از شهر به داستان اضافه می‌شوند.

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *