نامگذاری ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان در طرح «استقبال از بهار»

فهرست مطالب

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از نامگذاری ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان در طرح «استقبال از بهار» 1403 خبر داد.

به گزارش آرونو ، حسین نظری در سومین همایش شهرداران نواحی شهر تهران با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از معاونان شهرداری و مدیران شهری برگزار شد، در سخنانی کوتاه با اشاره به طرح «استقبال از بهار» گفت: امسال مطابق برنامه ‌ریزی‌های صورت گرفته ۳۱ میدان اصلی شهر تهران به نام ۳۱ استان نامگذاری می‌شود که در این میادین با همت سازمان زیباسازی و شهرداری مناطق، نمادها و المان‌های اصلی استان‌ها در راستای شناخت و ترویج هر چه بیشتر فرهنگ ایرانی نصب خواهد شد.

 

تکمیل ۱۰۳۰ پروژه از طرح «من شهردارم»

شریفیان، مدیرکل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز گفت: پیشرفت فیزیکی ۸۴درصدی پروژه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای باعث شد شورای اسلامی شهر تهران با تصویب متمم بودجه ۱۴۰۲ موافقت کند.

وی ادامه داد: پس از تصویب متمم بودجه سال ۱۴۰۲ اعتبار قابل توجهی به مناطق ۲۲ گانه تزریق شد که درصد اختصاص این اعتبار به مناطقی چون ۱۵،۲۲ و… بیش از ۶۰ درصد بوده است و بخش قابل توجهی از این اعتبارات به تکمیل آیتم‌های ۲۰ گانه مناطق شامل بهسازی آسفالت معابر، ایمن سازی بوستان‌ها، اصلاح معابر و… اختصاص یافته‌است.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، شریفیان در پایان تاکید کرد: بنا بر آمارهای احصا شده مناطق ۹، ۱۸ و ۱۳ شهر تهران بیشترین پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌ها را داشته‌اند. به طور کلی نیز پروژه‌های مرتبط با طرح «من شهردارم» نزدیک به ۹۷ درصد تکمیل شده‌است. به عبارت دیگر تاکنون ۱۰۳۰ پروژه «من شهردارم» کامل شده و ۵۸ پروژه ناتمام است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *