موافقت‌های اولیه برای برگزاری یک جشنواره در روز سینما

فهرست مطالب

معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی؛ موافقت خود را با برگزاری جشنواره هنرجویان آموزشگاه‌ها، تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه‌ها، تقدیر از فارغ‌التحصیلان برتر آموزشگاه‌ها در روز ملی سینما (21 شهریور ماه) اعلام کرد.

به گزارش آرونو به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی ؛ نشست مدیران مسئول آموزشگاه‌های آزاد سینمایی استان تهران با حضور قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و جعفر انصاری فر مدیرکل دفتر مطالعات و دانش سینمایی، محمدرضا فرجی مدیرکل دفتر توسعه فناوری سینمایی، غلامرضا نجاتی مدیر مرکز حراست سازمان سینمایی، مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش، کارشناسان واحد آموزش و جمعی از مدیران آموزشگاه‌های آزاد سینمایی روز گذشته (۲۹مردادماه) در محل سالن همایش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و پیرامون ساماندهی و استانداردسازی فعالیت آموزشگاه‌ها بحت و تبادل نظر انجام شد.

در ابتدای جلسه، جعفر انصاری فر، گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه آموزشگاه‌های سینمایی ارائه و به تشریح برنامه‌های آتی آن دفتر در خصوص پیشبرد اهداف سازمان سینمایی در حوزه آموزش سینمایی پرداخت.

 در ادامه غلامرضا نجاتی مدیر حراست سازمان سینمایی، مواردی را جهت جلوگیری از بروز مشکلات اداری و انضباطی برای آموزشگاه‌ها و هنرجویان مطرح کرد.

 همچنین مهسا اصانلو رئیس گروه آموزش سینمایی دفتر مطالعات، به بیان مواردی در خصوص لزوم ثبت‌نام در سامانه، تایید صلاحیت مدرسان، تمدید مجوزها و غیره پرداخت. 

در این جلسه مدیران آموزشگاه‌ها نیز ضمن قدردانی از توجه و همکاری‌های مسئولان سازمان سینمایی به طرح مشکلات و موانع موجود، خواستار رسیدگی و حمایت بیشتر سازمان از بخش آموزش به عنوان مهم‌ترین محور رشد و پیشرفت نیروی انسانی سینمایی شدند.

در انتهای این جلسه، قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی ضمن تاکید بر حمایت سازمان امور سینمایی از آموزشگاه‌های سینمایی، اعطای کارت صلاحیت تدریس به مدرسان آموزشگاه‌ها، استانداردسازی سرفصل دروس، برخورد با مراکز آموزشی غیر مجاز، پیگیری مشکلات دریافت تسهیلات و رایزنی با سایر دستگاه ها در خصوص موازی کاری در حوزه اعطای مجوز آموزش سینما و پیگیری رفع نواقص سامانه آموزشگاه‌ها، موافقت خود را با برگزاری جشنواره هنرجویان آموزشگاه‌ها، تشکیل انجمن صنفی آموزشگاه‌ها، تقدیر از فارغ‌التحصیلان برتر آموزشگاه‌ها در روز ملی سینما اعلام کرد.

d985d988d8a7d981d982d8aad987d8a7db8c d8a7d988d984db8cd987 d8a8d8b1d8a7db8c d8a8d8b1daafd8b2d8a7d8b1db8c db8cdaa9 d8acd8b4d986d988 631e3a5c48d85

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *