معرفی هیئت انتخاب چهارمین جشنواره تئاتر سردار آسمانی

فهرست مطالب

اعضای هیئت انتخاب چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی با حکم دبیرجشنواره تعیین شدند.

به گزارش آرونو به نقل از ستاد خبری جشنواره تئاتر سردار آسمانی، اعضای هیئت انتخاب چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی شامل انوش معظمی، محسن سلیمانی و خیرالله تقیانی پور هستند که با حکم محمد کاظم تبار دبیر جشنواره انتخاب شدند.

بر اساس این خبر، انوش معظمی متولد ۱۳۵۰ بازیگر سینما و تلویزیون و دانش‌آموخته بازیگری و مدرس است.

محسن سلیمانی فارسانی دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، بازیگر، نویسنده و کارگردان، پیش از این مدیریت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، عضویت در شورای عالی تئاتر بسیج هنرمندان، مدیریت دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر و دبیرخانه جشنواره سراسری مقاومت و داوری چندین جشنواره تئاتری را بر عهده داشته و در دوره گذشته نیز مدیر دبیرخانه جشنواره تئاتر سردار آسمانی بوده است.

همچنین خیرالله تقیانی پور نیز کارگردان، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «نجلا»، فیلم سینمایی «تونل» و سریال تلویزیونی «نجلا 2» فعالیت داشته است.

چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از ۱۴ دی در گلزار شهدای کرمان و در جوار آرامگاه سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز و سپس گروه‌ها نمایشی در سراسر کشور برگزار می شود.

همچنین مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره نیز روز ۲۰ دی‌ در تهران با قدردانی از آثار برگزیده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *