معتادان و کارتن خواب‌ها به هرندی بازگشتند/شناسایی۱۵۰ پلاک قرمز و ۱۴۱ ملک متروکه محله هرندی

فهرست مطالب

عضو شورای شهر تهران از بازگشت ۸۰ درصدی معتادان و کارتن خواب‌های جمع‌آوری شده به محله هرندی خبر داد.

به گزارش آرونو ، ناصر امانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ارائه آمارهای مختلف از سوی مدیران شهرداری در راستای مناسب سازی معابر برای معلولان گفت: آمارهای ارائه شده باید ملموس‌تر و عینی‌تر باشد. چرا که ما وقتی با معلولان صحبت می‌کنیم این آمارها را خیلی باور ندارند.

وی با اشاره به بازدید اخیرش از محله هرندی، افزود: در بازدیدی که اخیرا از محله هرندی داشتم متوجه شدم که در این مدت از سطح منطقه ۶۴۰۰ معتاد و ۱۲۳۳ نفر کارتن خواب جمع‌آوری شده است که این عدد بزرگی است که این افراد تحویل بهزیستی شدند؛ اما بنا به گفته مدیران شهری و مردم حدود ۸۰ درصد این افراد مجددا بعد از مدتی به محله برگشتند.

امانی با بیان اینکه بر اساس سرشماری‌ها حدود ۱۱ هزار نفر اتباع بیگانه در این محله ساکن هستند که نسبت به قبل منسجم‌تر و سازماندهی‌تر کنار هم کار و زندگی می‌کنند و بنا به گفته مردم جلساتی هم دارند، گفت: ۱۵۰ پلاک قرمز و ۱۴۱ ملک متروکه توسط شهرداری در این مدت شناسایی شده که ۴۴ پلاک پلمب شدند اما بعد از مدتی ۳۳ پلاک فک پلمب شده است و تا این مشکلات حل نشود مابقی مسائل هرندی فرعی است.

وی با بیان اینکه یک بوستان بزرگ در هرندی توسط شهرداری ساخته شده و ۳۰ نگهبان دارد اما به دلیل مسائل یاد شده حتی یک نفر از مردم از این بوستان در مدت زمان بازدیدم استفاده نکردند، گفت: بعد از حضور سرزده رئیس جمهور از محله هرندی مردم توقع داشتند که حداقل دولت در موضوع اتباع بیگانه کاری کند که نکرده است.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *