مسعود میرطاهری با «لحظه پیش از خداحافظی» روی صحنه می‌آید

|

فهرست مطالب

«لحظه پیش از خداحافظی» به عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی مسعود میرطاهری، قرار است اوایل شهریورماه در سالن مهرگان اجرا شود.

به گزارش آرونو به نقل از روابط عمومی نمایش، میرطاهری که سال‌هاست به صورت اختصاصی روی شیوه‌های بازیگری (متد اکتینگ) کار می‌کند و آموزش می‌دهد، این نمایش را با حضور بازیگران جوان و برگزیده‌اش به روی صحنه می‌برد.

نمایش «لحظه‌ پیش از خداحافظی» نوشته پوپک رحیمی است. این نمایشنامه در ۶ اپیزود و با هفده کاراکتر اصلی نوشته شده و داستان‌های متفاوتی درباره روابط انسان‌ها را روایت می‌کند.
میرطاهری درباره تازه‌ترین تجربه تئاتری خود می‌گوید: «هیچ وقت نمی‌شود فهمید آدم‌ها کی و کجا مسیرشان را عوض می‌کنند. ممکن است همه آن چیزی را که فکر می‌کنی برهم بزنند، گاهی یک حرف، یک رفتار و یک انتخاب می‌تواند داستان را عوض کند،‌ اما من همیشه خواستم بهترین اتفاق را خلق کنم.»

گارسن، بمب‌گذاری دیسکو قاهره، برلینگتون و… از جمله نمایش‌هایی است که مسعود میرطاهری طی سال‌های اخیر کارگردانی کرده است.

«لحظه پیش از خداحافظی» در حالی قرار است در خانه نمایش مهرگان (شانوی سابق) به اجرا درآید که این سالن پیش از این، مدتی تعطیل بود. حالا اما قرار است با اولین شب اجرای این نمایش، سالن مهرگان نیز با تغییرات جدید افتتاح و فعالیت خود را از سر بگیرد.

محل جدید خانه نمایش مهرگان در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، کوچه فرهنگی واقع شده است و به زودی پذیرای هنرمندان، هنرجویان و علاقه‌مندان به این عرصه خواهد بود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *