مدیریت شهری مطالبات مردم را پیگیری می‌کند/ افرادی که امید مردم را هدف گرفته‌اند خیانت می‌کنند

فهرست مطالب

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران بر تلاش مدیریت شهری برای کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل عمومی، تأکید کرد و گفت: افرادی امید مردم را هدف گرفته‌ و به آنان خیانت می‌کنند.

به گزارش آرونو ، مهدی پیرهادی در دویست و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به افتتاح ۲۲ بازار میوه و تره بار در سطح شهر تهران گفت: شهرداری تهران قول داده تعداد بازارهای میوه و تره بار شهر تهران را تا پایان این دوره مدیریت شهری به ۱۰۰ بازار برساند. قطعا این وعده را پیگیری خواهیم کرد تا مردم طعم کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب را در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران احساس کنند.

وی تأکید کرد: افرادی از گفته‌های شهردار تهران در خصوص کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل عمومی آشفته شدند. این مباحث هیچ خللی در اقدامات شورا و مدیریت شهری ایجاد نمی‌کند. بی تردید افرادی که باید ببینند و بدانند مردم هستند که مردم قطعا به این نتیجه خواهند رسید که چه کسانی خادم آنها هستند و چه کسانی به آنها خیانت می‌کنند.

پیرهادی ادامه داد: بی تردید افرادی که چنین عمل می‌کنند امید مردم را هدف گرفته‌اند و ما مطالبات مردم را پیگیری می‌کنیم؛ اما کسانی که امید مردم را هدف گرفته‌اند به آنها خیانت می‌کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *