مدیران برنامه‌های دولت، در زمینه حقوق شهروندی را اجرایی کنند

فهرست مطالب

آرونو /گیلان فرماندار آستارا با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع از شاخصه های مهم مدیریت شهری است، گفت: تکریم ارباب رجوع لازمه خدمت رسانی شایسته به مردم است.

عنایت رضایی پور در دیدار با شهرداران آستارا و لوندویل با تقدیر از خدمات شهرداران و پرسنل شهرداری های شهرهای آستارا و لوندویل با بیان اینکه باید حرمت و کرامت ارباب رجوع در زمان مراجعه به همه دستگاه های اجرایی حفظ شود، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با همکاری سایر بخش ها باید برای اجرایی شدن برنامه های دولت در زمینه حقوق شهروندی فعالیت کنند.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان مرزی آستارا در رابطه با صیانت از حقوق شهروندی، گفت: تمام فعالیت های ادارات شهرستان گردشگرپذیر آستارا در این زمینه رصد می شود.

فرماندار آستارا با اشاره به اینکه شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر می توانند نقش موثری در ارتقای فرهنگ عمومی داشته باشند، افزود: نگاه عمیق و کارشناسانه به مشکلات شهری توسط شهرداری ها می تواند در برنامه ریزی ها به مدیریت شهری کمک کند.

رضایی پور تصریح کرد: اولویت های حوزه مدیریت شهری بایستی مشخص شود و در این زمینه هیچ موضوعی به اندازه ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و ایجاد نشاط اجتماعی مهم نمی باشد.

وی با اشاره به جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شهرداری ها در امر خدمت‌رسانی به مردم و کسب رضایت شهروندان، افزود: از مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم و خدمت‌رسانی مناسب، تعامل، همکاری، توجه به قانون و برنامه‌ریزی صحیح در مجموعه مدیریت توسعه و عمران شهری است.

فرماندار آستارا با اشاره به استفاده از ظرفیت موجود در مدارس برای مدیریت پسماند به ویژه طرح تفکیک زباله از مبدا، گفت: زباله را می توان با برنامه ریزی به یک فرصت و یک درآمد پایدار برای شهرداری ها تبدیل کرد.

رضایی پور ضرورت توجه ویژه به طرح مدیریت پسماند را خواستار شد و عنوان کرد: با بازیافت درست زباله می توان تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *