مدال آفرینی ورزشکاران پارالمپیکی رنگ و بوی دیگر دارد

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: حرکات نمادین ورزشکاران در هانگژو نشان از عشق و علاقه به این مرز و بوم بود که این مدال آوری رنگ و بوی دیگری دارد.

به گزارش آرونو ، محمد امین توکلی زاده در مراسم تجلیل از مدال آوران پارا آسیایی هانگژو که در برج میلاد برگزار شد، اظهار کرد:
مدال آوری شما در این آوردگاه طور دیگری رقم خورد و رنگ و بوی دیگری دارد. وقتی حرکات نمادین شما را دیدیم خیلی لذت بردیم وقتی تلاش می‌کنید تا به این سکو و مدال آوری برسید. در کنار مدال کسب کردن سفیران مهمی برای این مرز و بوم بودید.

وی ادامه داد: نمونه بارز این افتخار آفرینی زمانی بود که پس از کسب مدال، پرچم کشور ایران اسلامی را مورد احترام قرار دادید، ورزشکارانی که با حجاب اسلامی و همچنین با فرزندان خود حضور داشتند نشان از توجه به بعد خانواده بود که توجه به این مقوله بیشتر از دهها همایش بزرگ بود.

توکلی زاده با اشاره به اینکه مراسم تجلیل شهرداری تهران از قهرمانان آسیایی همزمان با شروع جنایت غزه بود، خاطر نشان کرد: مراسم تجلیل از مدال آوران پارا آسیایی هانگژو نیز با حادثه کرمان مقارن شد که اسم شما با مکتب شهید سلیمانی گره خورد.

وی افزود: در غزه شاهد جنایت مردم بیگناه و به شهادت رسیدن بیش از ۲۳هزار زن و بچه بیگناه، شهادت سید رضی و همچنین حادثه تروریستی در کرمان بودیم که کل دنیا از این حوادث رنجیده خاطر هستند.

معاون شهردار تهران افزود: شما نمادها و سفرای یک کشورید که با توجه به این موضوعات در عرصه جهانی برای کشورمان افتخار آفرینی می‌کنید.

وی با اشاره به شهادت رسیدن دختر بچه ۲ساله در حادثه تروریستی کرمان اظهار کرد: در خصوص کودک کاپشن صورتی با گوشواره قلبی چقدر رنج دیدیم. دشمنان از مکتب شهید سلیمانی می‌ترسند.

توکلی زاده در خصوص سهم ورزشکاران در شرکت نکردن با ورزشکاران رژیم صهیونیستی افزود: یکی از انتقام‌های سخت ما توسط ورزشکاران شرکت نکردن آنان مقابل ورزشکاران رژیم کودک کش رژیم اشغالگر بود که این سهم ما است.

به گزارش آرونو ، مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز در آیین تجلیل از قهرمانان پارآسیایی اظهار کرد: این جایگاه که بدست آوردید افتخار بزرگی برای همه ما و شما و همانگونه که مقام معظم رهبری گفتند دل ملت را شاد کردید و نایب قهرمانی در تاریخ کشورمان کار کمی نبود.

وی ادامه داد: امیدواریم آنچیزی که شهرداری و شورا برای ورزشکاران انجام دادند مورد رضایت الهی و ورزشکاران ارزشمند باشد. البته در شورای شهر شورای ورزشکاران هنوز تقسیم بندی و مدیریت واحد شهری به وجود نیامده و وظیفه خود می دانیم تا این اتفاق رخ دهد.

چمران ادامه داد: هم شورا و هم شهرداری برای ورزش و سلامتی شهروندان تلاش‌هایی صورت می‌گیرد؛ چراکه سلامت شهروندان مورد توجه است و امیدواریم در عرصه بین المللی این افتخار آفرینی ادامه یابد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *