محصولات تولیدی کارخانه‌های رباط کریم ظرفیت عرضه در بازارهای بین المللی را دارد

فهرست مطالب

استاندار تهران با تاکید بر ظرفیت شکل گرفته تولیدی صنعتی در رباط کریم، گفت: محصولات تولیدی کارخانه های رباط کریم ظرفیت عرضه در بازارهای بین المللی را دارد.

به گزارش آرونو ، دوشنبه صنعتی شهرستان رباط کریم ظهر دوشنبه با حضور علیرضا فخاری استاندار تهران و مسئولان استانی برگزار شد.

فخاری در حاشیه این بازدیدها با تاکید بر پیگیری سریع و موثر تولید، اظهار داشت: امروز رسیدگی به دو لکه صنعتی که به لحاظ عدم تثبیت کاربری در دوره های گذشته در شرایط بلاتکلیفی بودند، انجام شد، چراکه بخشی از  کاربری های کشاورزی تغییر پیدا کرده و تبدیل شده به بخش های صنعتی که باید درباره آن تصمیم گیری می شد.

 وی افزود: مقرر شد در کارگروهی در هفته جاری با نگرشی به اینکه در بعضی از نقاط که به صورت دندانه‌ای اراضی کشاورزی باقی مانده ولی قالب فعالیت صنعتی است به وضعیت تثبیت کننده ای صنعتی برسد و مشمول دریافت تسهیلات شود و بحث های اولیه خدماتی آب، برق و گاز را به آن برسانیم.

استاندار تهران عنوان کرد: بازدید از مراکز تولیدی از دیگر برنامه‌های امروز بود که در بخش های پروتئینی و صنعتی و مشکلات و نیازمندهایی که در حوزه تولید و مواد اولیه و تسهیلات داشتند مورد بررسی قرار گرفت و در جلسه کارگروه رفع موانع تولید به مشکلات آن ها رسیدگی خواهد شد.

فخاری بیان داشت: امروز ظرفیت هایی که به عنوان نمونه در رباط کریم دیدیم قابلیت های بسیار خوبی را برای عرضه در بازارهای داخلی و بین المللی دارد و در زمینه مونتاژ لوازم خانگی و رایانه ای مورد توجه قرار گرفت.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی خاطرنشان کرد: دو واحد تولید امروز افتتاح کردیم و با توجه به ظرفیت های توسعه ای که این واحدها داشتند خصوصا برای مواد پروتئینی قابل توجه بود، ظرفیت‌هایی که می‌تواند از مزرعه تا خانه زنجیره ارزش برای تولید و مصرف را ایجاد کند و در بخش های صنعتی تولیدات صنایع ساختمانی مورد توجه بود که فرصت های جدیدی را برای اشتغال ایجاد کرده است.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *