لزوم ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی و پاسخگویی متروی تهران درباره حوادث مترو به شورای شهر

فهرست مطالب

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ناکارآمد شدن برخی سیستم ها مثل تاکسی های بر خط را شاهد هستیم، بگونه‌ای که بعد از حذف گزینه «عجله دارم» مردم دچار مشکل شدند و گزارشات نشان می دهد که حتی تا دو الی سه ساعت نتوانستند خدمات دریافت کنند و باید مدیریت شهری در تاکسی های برخط وارد شوند تا در مورد وضعیت سرویس دهی آنها تصمیم گیری شود.

به گزارش آرونو ، جعفر تشکری هاشمی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به حادثه مترو در خط دو گفت: انتظار داریم که عزیزان در مترو و شهرداری تهران پاسخ های قانع کننده به شورا و مردم بدهند تا از این دل نگرانی خارج شویم چراکه دیشب یک رام قطار با مسافر از ریل خارج می‌شود و برای مدت طولانی مابقی مسافران در خط می مانند.

وی با بیان اینکه پاسخ و اطلاع رسانی به موقع و انجام اقدامات پیشگیرانه مهم است، گفت: همه حوادث ناشی از نقص فنی نیست و ممکن است از خطا نیز باشد و می خواهیم که علت اینگونه حوادث و برنامه های بیان شود.

تشکری هاشمی ادامه داد: ما می دانیم که شب عید تردد مردم بیشتر است و سفرها افزایش می‌یابد؛ اما متأسفانه انبوه مسافران در شهر و ناکارآمد شدن برخی سیستم ها مثل تاکسی های بر خط را شاهد هستیم بگونه‌ای که بعد از حذف گزینه عجله دارم مردم دچار مشکل شدند و گزارشات نشان می دهد که حتی تا دو الی سه ساعت نتوانستند خدمات دریافت کنند و باید مدیریت شهری در تاکسی های برخط وارد شوند تا در مورد وضعیت سرویس دهی آنها تصمیم گیری شود.

به گزارش آرونو ، مهدی چمران نیز با تأکید بر لزوم نظام دهی تاکسی‌های اینترنتی، گفت: وزیر کشور گفته که باید این سیستم زیر نظر شهرداری ها باشد و امید است در سال آینده این موضوع را دنبال کنیم.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *