لزوم رعایت ضوابط زیست محیطی در صنایع

|

فهرست مطالب

استاندار تهران در دوشنبه‌های صنعتی بر لزوم رعایت ضوابط زیست محیطی در صنایع تاکید کرد.

به گزارش آرونو علیرضا فخاری در ادامه دوشنبه های صنعتی و بازدید از سه مرکز صنعتی شهر تهران با اشاره به لزوم رفع مشکلات تولیدکنندگان اظهارکرذ: باید تسهیلات و امکانات برای تولیدکنندگان فراهم شود و در این مسیر تمام توان خود را به کار گیریم.

وی در بازدید از یک شرکت در حوزه پتروشیمی با بیان اینکه در اقتصاد پیش‌رو اگر رقیب وجود نداشته باشد بعد از یک صعود، حرکت خطی ایجاد می‌شود، افزود: در صنعت پتروشیمی عقب ماندگی داریم که چنین شرکت‌هایی می توانند در این زمینه پیش‌رو باشند.

فخاری اضافه کرد: طرح توسعه این شرکت باید در قالب برنامه و طرح مطرح شود و در این جهت نیازهایی همچون وام در قالب ستاد تسهیل بررسی می‌شود همچنین فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری برای کار شما ایجاد می‌کنیم.

استاندار تهران سپس با اشاره به لزوم رعایت ضوابط زیست محیطی گفت: با بازگشت منطقی و درست، ظرفیت‌های زیست محیطی مورد توجه قرار گیرد چراکه برای توسعه فعالیت نیاز به مجوزهای زیست محیطی دارید.

فخاری ادامه داد: حفظ نیروی کارآمد و ارزشمندی که با شما کار می‌کنند، ضروری است و برای ثبت سفارش موارد اولیه با پایه فلزهای گرانبها کمک می کنیم که بر حسب سطح تقاضا، اقدامات لازم پیگیری شود.

استاندار تهران در بازدید دیگر با اشاره به لزوم توجه به مسئولیت‌های اجتماعی تصریح کرد: در صنایع نوظهور به ویژه در حوزه خودرو، تجهیزات هوشمند، شکل، ظرفیت و تغییر برنامه ها را به دنبال دارد که توجه به این بخش بر پایه مطالعات کمک می کند تا به دانش روز برسید.

فخاری خاطرنشان کرد: تحولات بزرگی به واسطه هوش مصنوعی را شاهد هستیم و تغییرات علمی با سرعت رخ می دهد که باید به همین نسبت میزان آمادگی را افزایش داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران استاندار تهران در پاسخ به نقد تولیدکنندگان از فرآیند و سیر طولانی قوانین و آیین‌نامه‌ها تاکید کرد: سیر مطول بودن، فرآیند و ترکیب بندی آیین نامه ها، دستورالعمل‌ها، قوانین را به صورت مصداقی مطرح کنید تا جزء به جزء بررسی شود و برنامه نوینی را پیگیری کنیم.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *