لزوم تدریس بسته عملیاتی حمله ایران به اسرائیل در مراکز آموزشی نظامی دنیا

|

فهرست مطالب

نائب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که باید بسته عملیاتی حمله شب گذشته ایران به اسرائیل در مراکز آموزشی نظامی دنیا تدریس شود.

به گزارش آرونو ، پرویز سروری در واکنش به حمله شب گذشته سپاه به اسرائیل اظهار کرد: سلام و قسم ما به خیزش موشک‌هایی که بر فرق متجاوزان فرود آمد.

وی با بیان اینکه ما شاهد اتفاق نادر در عرصه‌های نظامی بودیم و بسته عملیاتی در شب گذشته اعمال شد، به گونه‌ای که قبل از عملیات، حین عملیات و بعد از عملیات را پوشش می‌داد و به نظرم باید این بسته عملیاتی در مراکز آموزش نظامی دنیا تدریس شود، تصریح کرد: موضوع جنگ روانی به گونه‌ای عملیاتی شد که دشمن را غافلگیر و خسته کرد و اطلاع‌رسانی مدیریت شده موجب سردرگمی دشمن شد.

نائب رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: عملیات سایبری که تاریکی زیادی بر شهرهای اسرائیل ایجاد کرد و عملیات هک و سایبری پدافند اسرائیل و همچنین عملیات آگاهانه حزب‌الله در تخلیه موشکی گنبد آهنین انجام شد؛ به گونه‌ای که قبل از حمله ما با حمله حزب‌الله بخشی از انبار موشکی تخلیه شد.

سروری اضافه کرد: عملیات اصلی نیز ترکیبی از موشک و پهپاد بود که قبل از آن نیز اقدامات منطقه‌ای هم انجام شده بود و اعلام شده بود هر کشوری که با رژیم صهیونیستی همکاری کند این مساله از چشم ایران دور نخواهد ماند و نهایتا یک عملیات موفق، با تدبیر، درایت و طراحی درست صورت گرفت که توانستیم تمام تکنولوژی نظامی غرب را و همچنین پدافند و گنبد آهنین اسرائیل را کاملا از بین ببریم؛ به گونه‌ای که حالا خود دشمن می‌گوید که مبهوت عزت و اقتدار ایران شده است.

نائب رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: جا دارد از همه رزمندگان، طراحان برنامه و غیره تشکر کنیم و در ادامه کار باید تأکید کنم که اسرائیل قادر نیست که پاسخی به این حمله موشکی بدهد چرا که می‌داند پاسخ قاطع ایران در انتظارش است و قطعا این اقدامات ایران حرکت آرامش‌بخش و صلح‌گونه است و امیدواریم به سمت روزی برویم که اسمی از اسرائیل در دنیا نباشد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *