لزوم بازسازی ۳۷ مجموعه ورزشی فرامنطقه‌ای در پایتخت

فهرست مطالب

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران از بازگشت ۶۲ مجموعه ورزشی تعطیل شده به چرخه خدمات در پایتخت خبر داد و بر لزوم بازسازی ۳۷ مجموعه ورزشی فرامنطقه‌ای در پایتخت تأکید کرد.

به گزارش آرونو ،  زهرا شمس احسان در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با تأکید بر لزوم ارتقاء کیفیت خدمات ورزشی در مجموعه های تحت پوشش شهرداری تهران، گفت: با توجه به افزایش اعتبارات هزینه‌ای و سرمایه‌ای در بخش ورزشی و تصویب طرح ساماندهی مجموعه های ورزشی تحت پوشش که هنوز عملیاتی نشده و حمایت‌های مادی و معنوی، ۶۲ مجموعه ورزشی که به تعطیلی کشیده بود، به چرخه خدمات رسانی بازگشت.

وی افزود: انتظار می رود با افزایش اعتبارات ورزشی و تعرفه ها در این بخش، خدمات با کیفیت تری به شهروندان ارائه شود و مردم تلاش مدیریت شهری را به وضوح احساس کنند.

شمس احسان با بیان اینکه ۳۷ مجموعه ورزشی فرامنطقه ای به ویژه مجموعه های چند منظوره شامل مجموعه خادم، هادی ساعی، جانبازان، متوسلیان، ولیعصر، شهیدان اسماعیلی، شهید مدرس و آریا باید توسط سازمان ورزش مورد بازسازی و نوسازی قرار بگیرد، گفت: این مجموعه ها باید تا پیش از شروع تابستان در اختیار شهروندان قرار بگیرد و سازمان ورزش شهرداری تهران نیز باید گزارش اقدامات را در شورا ارائه دهد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *