فیلم‌های تلویزیونی در ۵ فروردین‌ماه

|

فهرست مطالب

به گزارش مجله آرونو، در پنجمین روز از سال نو ۲۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، کودک، امید، افق، سلامت، فراتر و ورزش پخش خواهد شد.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «های پاور» به کارگردانی «هادی محمدپور»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این فیلم داستان نقش پدافند هوایی ارتش در عملیات والفجر هشت و طرح ابتکاری شهید منصور ستاری را نمایش می‌دهد.

اتابک نادری، فرزاد حسنی، علیرام نورایی، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، رضوان خدامی، آرمان جوکار و هادی محمدپور بازیگران فیلم سینمایی «های پاور» هستند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «مرد تنهای ماه» به کارگردانی «ژانگ چیو»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی شن تنگ و ما لی؛ درباره شهاب سنگی است که از مدار جاذبه ماه خارج شده و به سمت زمین در حرکت است. مردم زمین ۸ سال فرصت دارند تا اسیب برخورد این شهاب سنگ به زمین را به حداقل برسانند. پروژه سپر ماه به قصد متلاشی کردن شهاب سنگ و جذب تکه‌های شهاب سنگ به مدار جاذبه ماه، آغاز شده و موفق می‌شوند. اما تکه‌های شهاب سنگ از مدار جاذبه ماه خارج شده و در حال فرو ریختن به سطح ماه است.

تمام اعضای پروژه سپر ماه، بلافاصله ماه را ترک می‌کنند اما دوگویو که مردی سرخوش و بی فکر است، جا می‌ماند. دوگو به همراه کانگرویی بد اخلاق به نام کینگ کنگ در ماه تنها مانده است و سعی می‌کند زندگی را روی ماه ادامه دهد. دوگو شروع به ساخت فضاپیمایی می‌کند تا به زمین برگردد و وقتی انگیزه اش را از دست داده، ارتباطش با زمین برقرار شده و با کمک پایگاه زمین وسیله برای بازگشت به خانه می‌سازد. دوگو به همراه کینگ کونگ به پایگاه فضایی می‌رسد.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی جدید «تروا» به کارگردانی «محمد علیزاده فرد»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در این فیلم، بهادر عضو سازمان مجاهدین خلق است که قصد دارد یکی از فرماندهان جبهه را ترور کند اما به اشتباه، برادر دوقلوی او را ترور می‌کند.

لیندا کیانی، مهدی زمین پرداز، علی استادی، افسانه چهره آزاد، پیام احمدی نیا و توماج بهزاد دانشی در فیلم سینمایی «تروا» بازی کرده‌اند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «کیمی» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سارای کو، درک دلگاودیو و ایندیا دو بوفور آمده است: کیمی نام یک دستگاه شنود دیجیتال است که دختری به نام آن جلا مکالمات ضبط شده کیمی را ترجمه می‌کند. آن جلا کارمند یک شرکت فناوری است که شواهدی را در مورد یک قتل کشف می‌کند. او هنگامی که در حال ترجمه یک فایل صوتی است، متوجه می‌شود که قتلی اتفاق افتاده است. آن جلا با کارفرمایانش تماس می‌گیرد و ماجرای این قتل را برای آن‌ها توضیح می‌دهد. او ناامید می‌شود، زیرا کارفرمایان توجهی به تلاش‌های او برای کشف راز این قتل ندارند. او متوجه می‌شود قتل کار مدیر عامل شرکت است، رئیس شرکت دو نفر را برای کشتن آن جلا می‌فرستد.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی جدید «لاک پشت‌های جهش یافته نینجا» به کارگردانی «آنت وارد و اندی سوریانو»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن با بازی بن اسچووارتز، عمر بنسون میلر و براندون میچل اسمیت آمده است: لاک پشت‌های نینجا متوجه شده‌اند که یک غریبه مرموز از آینده با یک هشدار از راه رسیده است. لئو مجبور می‌شود برادرانش رافائل، داناتلو و مایکل‌آنجلو را در مبارزه‌ای برای نجات زمین از دست گونه بیگانه وحشتناک، باخبر نماید. آنها می‌خواهند که جلوی خراب کاری بیگانه‌ها را بگیرند.

فیلم سینمایی جدید «دردسرهای استعداد فراوان» به کارگردانی «تام گورمیکن»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نیکلاس کیج و پدرو پاسکال خواهیم دید: نیکلاس کیج بازیگر سینما در زندگیش مشکلات مالی زیادی دارد ولی به او کار ندادند و او مجبور می‌شود برای تهیه پول در یک جشن تولد شرکت کند. او به یک ویلا دعوت می‌شود که شخصی به نام خاوی گودیرز صاحب آن است. خاوی قاچاقچی بزرگ اسلحه است و بعد از اینکه نیکلاس به انجا می‌رود پلیس از وی می‌خواهد که برای پلیس جاسوسی خاویر را کند. پلیس‌ها به نیکلاس می‌گویند که خاوی دختر یک فرد مهم را برای اخاذی و مسائل سیاسی ربوده است و از نیکلاس می‌خواهند که متوجه شود که دختر را در کجا زندانی کرده. نیکلاس از همسرش جدا شده و دخترش حس خوبی نسبت به او ندارد و خاوی انها را به انجا می‌کشاند که آنها را آشتی دهد.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «بر فراز آسمان» به کارگردانی «سوراج برجاتیا»، شنبه پنجم فروردین‌ماه ساعت ۰۱:۳۰ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آمیتاب باچان، آنوپام خر و بومان ایرانی آمده است: سه دوست سالمند به نام‌های آمیت، مونّا و جاوید به کمپ اصلی اورست سفر می‌کنند تا آخرین آرزوی چهارمین دوست خود بوپن را برآورده کنند. مالا، نامزد سابق بوپن هم در ادامه به آن‌ها ملحق می‌شود.

فیلم سینمایی «ونوم: کارنیج وارد می‌شود» به کارگردانی «اندی سرکیس»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تام هاردی، وودی هارلسون و میشل ویلیامز خواهید دید: ادی براک تلاش می‌کند تا با زندگی جدید و توانایی ابرانسانی که توسط یک موجود بیگانه در اختیارش قرار گرفته، سازگار شود و در عین حال هم بتواند به خوبی از آن استفاده کند. براک سعی می‌کند با یک قاتل زنجیره‌ای به نام کلتوس کاسدی مصاحبه کند، اما او پس از یک اعدام ناموفق از زندان فرار می‌کند، دوباره دست به کشتار می‌زند.

فیلم سینمایی «دیگه چه خبر» به کارگردانی «تهمینه میلانی»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: رفتار و شوخی‌های فرشته، دانشجوی باهوش رشته ادبیات، موجب سو تفاهم برای مسئولان دانشکده می‌شود. آن‌ها او را از تحصیل معلق می‌کنند. برادرش عباس، که به کار با کامپیوتر علاقه دارد، به او توصیه می‌کند که کاری پیدا کند. فرشته در یک شرکت انتشاراتی مشغول به کار می‌شود و عباس یک آدم آهنی به نام مبارک می‌سازد.

ماهایا پطروسیان، دانیال حکیمی، زنده یاد پروین سلیمانی، جهانگیر الماسی و حمید جبلی در فیلم سینمایی «دیگه چه خبر» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی «جان فاواریو»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: پسر بچه‌ای به نام موگی که پدرش را یک ببر خونخوار کشته با حیوانات جنگل بزرگ شده و حالا که ببر سردسته گرگ هارا نیز کشته و به همه حیوانات تسلط پیدا کرده. موگی وقتی قصه کشته شدن پدرش را توسط ببر متوجه می‌شود با او می جنگد و او را درون قسمتی از جنگل که آتش گرفته کشانده و به درون آتش می‌اندازد.

فیلم سینمایی «اکسیژن» به کارگردانی «الکساندر آژا»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ملانی لوران، لورا بوجنا، ماتیو آمالریک و مالک زیدی خواهیم دید: زنی جوان بی آنکه از گذشته چیزی به یاد آورد در محفظه‌ای به هوش می‌آید که میزان اکسیژنش در حال کاهش است و باید راهی برای خلاصی پیدا کند.

فیلم سینمایی «شش خرابکار در قطار» به کارگردانی «بنجامین ادوارد»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی لئو دوسولیر و لینز اوتنین ژیرارد؛ درباره آنتوان پدری حدوداً ۴۰ ساله است که قرار است پسر خودش و گروهی از بچه‌ها را برای تعطیلات به کوهستان آلپ ببرد. در ایستگاه قطار بنجامین، پدربزرگ یکی از بچه‌ها هم برای کمک به بنجامین با آنتوان همراه می‌شود. آنها بچه‌ها را سوار قطار می‌کند و خودشان بیرون از قطار منتظر یکی دیگر از بچه‌ها که دختری با بهره هوشی پایین است، می‌مانند. دختر به همراه مادربزرگش سر می‌رسد و بنجامین و آنتوان مشغول صحبت با مادربزرگ هستند که قطار بدون هشدار به راه می‌افتد و این سه نفر نیز سوار قطار اشتباه می‌شوند. این سه نفر از یک سو، با کمک آمبولانس، خودرو قرضی و قطار خود را به مقصد می‌رسانند. از سوی دیگر بچه‌ها که در قطار بی سرپرست مانده‌اند، قطار را به آشوب می کشند.

فیلم سینمایی «اخبارگو» به کارگردانی «پل گرینگرس»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی تام هنکس؛ درباره کاپیتان جفرسون کایل کید کهنه سرباز و افسر سابق پیاده نظام در سال ۱۸۷۰ است. وی در حالی که ۴ سال از جنگ گذشته برای امرار معاش از شهری به شهری دیگر می‌رود و برای مردمی که به دورش جمع می‌شوند اخبار روز را می‌خواند.

علاوه بر اخبار، کید داستان‌های متنوعی را برای مخاطبانش نقل می‌کند؛ از شیوع بیماری مننژیت گرفته تا ساخت مسیرهای جدید قطار، که شرکت پاسیفی ریل رود آن‌ها را ساخته و میان قلمرو سرخپوستان می‌گذارد. حتی دربارۀ مردی می‌گوید که پس از مرگ دوباره زنده شده است! در راه با دختری بی پناه در سنین نوجوانی روبرو می‌شود که آلمانی‌تبار است اما در قبیلۀ سرخپوستی کیوا بزرگ شده است. کید تصمیم می‌گیرد او را به خاله‌اش برساند.

فیلم سینمایی جدید «زنده دیده شده است» به کارگردانی «برایان گودمن»، شنبه ۵ فروردین ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی جرارد باتلر، جیمی الکساندر و راسل هرنزبی؛ درباره ویل و لیزا زن و شوهر جوانی است که رابطه‌شان به مشکلاتی برخورده. اما طی یک سفر در میان راه لیزا ربوده می‌شود. ویل به هر دری می‌زند تا موفق به نجات او می‌شود.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی جدید «بروبچه های رافادان (دهلیزهای قدیمی)» به کارگردانی «اسماعیل فیدان»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: عمو آرج تازه به محله لب دیوار آمده است و همزمان یک گروه برای تهیه نقشه به این محله آمده‌اند. آنها به دنبال نقشه محله هستند چرا که این محله روی دهلیز است و از طریق این دهلیز می‌توانند به موزه برسند.

شبکه امید

فیلم سینمایی جدید «ماجراهای پینوکیو» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو و مارک گوستافسون»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی ایوان مک گرگور، دیوید بردلی و گریگوری مان؛ درباره ژپتو، پیرمرد مجسمه سازی است که هنگام کار بر اثر بمباران شهر، پسرش را از دست می‌دهد. غمگین و افسرده در جنگل تصمیم می‌گیرد از تنه درخت یک عروسک چوبی درست کند. محافظ درختان برای اینکه عروسک چوبی، تنهایی‌های پیرمرد را پر کند به پینوکیو حرکت می‌دهد. عروسک همراه ژپتو به شهر می‌رود که مردم از حرف زدن او متعجب می‌شوند. ژپتو که دوست دارد پینوکیو هم مثل پسرش درس بخواند او را راهی مدرسه می‌کند. ولی یک فرد شرور او را تشویق می‌کند که عروسک خیمه شب بازی شود و شهرت به دست آورد. پینوکیو نیز به شرط آنکه دست مزدش برای ژپتو فرستاده شود قبول می‌کند. سفرهای پینوکیو با سیرک آن مرد شهر به شهر سپری می‌شود.

شبکه افق

فیلم سینمایی جدید «شکار» به کارگردانی «لی جونگ جائه»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی لی جونگ جائه، گو یون جونگ و جونگ وو سونگ خواهید دید: در دهه ۱۹۸۰ مسئول واحد خارجی سازمان اطلاعات کره جنوبی با همکاری مسئول واحد داخلی از نخست وزیر کره برای جلسه‌ای در واشنگتن محافظت کنند. نخست وزیر مورد سو قصد قرار می‌گیرد و ضارب او در تعقیب و گریز کشته می‌شود. رئیس سازمان اطلاعات به پارک و کیم می‌گوید که یک جاسوس در تشکیلات نفوذ کرده و او را به عنوان دونگ لیم معرفی می‌کند.

دو تیم تلاش می‌کنند تا دونگ لیم را شناسایی و دستگیر کنند و در این راه کیم و پارک به اطلاعاتی از هم می‌رسند. کیم تلاش می‌کند تا نخست وزیر را ترور کند، چراکه اعتقاد دارد او جان افراد بی‌گناه زیادی را گرفته در حالی که پارک، دونگ لیم واقعی است. او متوجه می‌شود که گروهی قصد از بین بردن نخست وزیر را دارند، در نتیجه با آنها قطع همکاری می‌کند و با کمک کیم از چنگ مأموران آنها می‌گریزد. کیم تصمیم می‌گیرد برای کشتن نخست وزیر از پارک کمک بگیرد. همه چیز آماده ترور نخست وزیر است.

شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)

فیلم سینمایی «ماشین دیوانه» به کارگردانی «نیکولاس بنامو»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۰:۳۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ژوسه گارسیا، آندره داسولیر و کارولین ویگنیوس خواهیم دید: تام پزشک زیبایی است که به همراه همسر روان‌پزشکش، ژولیا، دخترش لیزون و پسر خردسالش نوئه، قصد رفتن به تعطیلات را دارد. تام برای این سفر خودرویی جدید خریده و بدون آنکه با خانواده‌اش مطرح کند، عموی پیر و خراب کارش را نیز دعوت رده. آنها به راه می‌افتند و در اولین پمپ بنزین، عمو، دختری غریبه به نام ملودی را در ماشین مخفی می‌کند تا او را به اتومبیل مادرش برساند اما پس از مدتی مشخص می‌شود ترمز ماشین از کار افتاده و آنها در ماشینی با سرعت ۱۶۰ کیلومتر گیر افتاده‌اند. پلیس بزرگراه در ابتدا سعی می‌کند، آنها را متوقف کند.

شبکه فراتر (۴k)

فیلم سینمایی «نابخشودنی» به کارگردانی «نورا فینگشیت»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ساندرا بولاک، ویولا دیویس و وینسنت دونوفریو آمده است: روث اسلتر دختر جوانی است که با خواهر ۵ ساله‌اش زندگی می‌کند و پدر و مادر آن دو مدتی قبل فوت کرده‌اند. به دلیل بدهی به بانک، وقتی که کلانتر و مأمور بانک برای بیرون انداختن آنها از خانه شأن مراجعه می‌کنند، در اثر یک حادثه کلانتر مضروب شده و کشته می‌شود. روث به خاطر این قتل ۲۰ سال به زندان می‌افتد و خواهر خردسالش را برای سرپرستی به خانواده‌ای دیگر می‌دهند.

حالا او بعد از ۲۰ سال به خاطر رفتار خوب عفو مشروط گرفته و از زندان بیرون آمده و قصد دارد خواهرش را ملاقات کند ولی از لحاظ قانونی این امکان را ندارد و اگر به دیدن خواهرش برود عفو مشروطش باطل خواهد شد. او برای سر پا ایستادن کار پیدا می‌کند ولی فکر خواهرش او را تنها نمی‌گذارد و از همین رو به خانه قدیمی خود می‌رود که حالا صاحبان جدیدی دارد، او با صاحب‌خانه و همسرش آشنا می‌شود، جان که وکیل است متوجه هویت او و مشکل روث می‌شود و به او قول کمک می‌دهد تا با والدین کنونی امیلی، خواهرش ارتباط بگیرد و تقاضای دیدن خواهرش را داشته باشد. والدین امیلی به شدت مخالفت می‌کنند و او را از این کار نهی می‌کنند. از طرفی دو پسر کلانتر که حالا بزرگ شده‌اند قصد دارند از روث انتقام بگیرند.

شبکه ورزش

فیلم سینمایی «اسب رویایی» به کارگردانی «جان گاتینز»، شنبه پنجم فروردین ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم با بازی داکونا فانینگ، کریس کریستوفرسون و کارت راشل؛ در مورد بن تربیت کننده اسب‌های مسابقه است که به خاطر صدمه دیدن اسبی در مسابقه، اخراج می‌شود ولی در ازای حقوقش اسب پا شکسته‌ای را برمی دارد که باید خلاص می‌شد ولی این اسب دوباره پا گرفته.

منبع: فارس

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *