«عسگری‌آزاد» سرپرست بنیاد علوی شد

طی حکمی‌ از سوی رئیس بنیاد مستضعفان، «عسگری‌آزاد» رئیس هیئت مدیره بنیاد علوی با حفظ سمت به عنوان سرپرست این بنیاد منصوب شد.

به گزارش آرونو ، حسین دهقان با صدور حکمی، محمود عسگری‌آزاد رئیس هیئت مدیره بنیاد علوی را با حفظ سمت به سرپرستی این بنیاد منصوب کرد.

در متن حکم دهقان آمده است: بدینوسیله با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای، به استناد ماده یازدهم اساسنامه بنیاد علوی و به موجب این حکم، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست بنیاد علوی» منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و اتکا به شایستگی و تجارب ارزشمند خود با بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید.

توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

به گزارش مرکز رسانه بنیاد مستضعفان، محمود عسگری‌آزاد که هم اکنون عضو هیئت امنای بنیاد مستضعفان و رئیس هیئت مدیره بنیاد علوی است، دارای مدرک دکترای مدیریت سیستم‌ها بوده و علاوه بر تدریس در دانشگاه علامه، سابقه دستیاری رئیس جمهور در دولت فعلی، معاونت وزارت رفاه و تامین اجتماعی، معاونت سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ریاست هیئت مدیره بنیاد برکت و قائم مقامی سازمان امور اداری و استخدامی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. 

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *