شهرداری نسبت به آذین‌بندی تهران در اعیاد مذهبی و مناسبت‌های ملی اقدام کند

فهرست مطالب

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به آغاز اعیاد مذهبی و مناسبت های ملی از شهرداری تهران خواست که نسبت به آذین بندی شهر تهران اقدام کند.

به گزارش آرونو ، مهدی عباسی در تذکر پیش از دستور خود در صحن علنی شورای شهر تهران یکی از قله های موفقیت ایران را رشد علمی دانست و گفت: بدون شک آینده در اختیار کشورهایی است که به دانش دست پیدا کردند.

وی در ادامه ضمن تشکر از هم سنگران عرصه علم گفت: درمناسبت های ملی و مذهبی قرار داریم بگونه ای که اعیاد ماه رجب، شعبان و دهه فجر قرار داریم و پیوند این اعیاد با عید نوروز به نظر می رسد که فرصت مناسبی است که در آذین بندی شهر و این فرصت استفاده کنیم و شهرداری این مهم را در دستور کار خود قرار دهد.

عباسی تاکید کرد: شهرداری تهران باید دستورالعمل ویژه بهار و عید نوروز را ابلاغ کند چراکه برخی از اقدامات اگر از الان ابلاغ شود تا زمان عید نوروز به نتیجه می رسد.

به گزارش آرونو ، مهدی چمران نیز در واکنش به این تذکر به دیدار 4 ساعته مقام معظم رهبری از نمایشگاه علمی گفت: این نشان می دهد که ایشان چقدر به مباحث علمی اعتقاد عملی دارد و چندبار هم گفتم که پروژه های بزرگ را تا آنجا که اطلاع دارم شخصا تعقیب می کردند تا به نتیجه برسد و حمایت می‌کردند که اقدامی بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: شهرداری همیشه آماده برگزاری جشن است اما باید کارهای ارزنده و نه اسراف، انجام شود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *