سینمای ایران مسافر کره جنوبی شد

|

فهرست مطالب

فیلم های ایرانی در جشنواره جئونجو در کره جنوبی به نمایش درمی آیند.

به گزارش آرونو ،فیلم سینمایی «گیجگاه» به کارگردانی عادل تبریزی تهیه کنندگی حنیف سروری و میرواله مدنی در ادامه حضور های جهانی خود به بیست وپنجمین جشنواره جئونجو در کره جنوبی راه یافت.

این جشنواره سینمایی از  اول تا دهم می (۱۲ تا ۲۴ اردیبهشت) در شهر جئونجو کره جنوبی برگزار خواهد شد و فیلم سینمایی گیج گاه در ۳ نمایش مختلف برای مخاطبان این جشنواره اکران خواهد شد .

ماداکتو پیکچرز عرضه و توزیع بین المللی این اثر را برعهده دارد.

حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور, علی راد، مریم همتیان، محمد الهی، علی باغفر، ایمان اسماعیل پور، داوود ونداده، حامد شیخی، وحید رحمتی؛ با حضور فرهاد آییش و با هنرمندی جمشید هاشم پور، رضا صفایی پور، حسن رضایی نقش آفرینان این فیلم سینمایی هستند.

«گیجگاه» پیش از این وفق به دریافت جایزه از چهلمین جشنواره فیلم های ورزشی میلان ایتالیا ،جایزه بهترین فیلمنامه از شانزدهمین جشنواره چبوکساری روسیه ، جایزه بهترین گروه بازیگران کمدی و بهترین تدوین از پنجمین جشنواره اسکیپتاون در لس آنجلس آمریکا شده و همچنین در بیش از ده جشنواره بین المللی حضور داشته است.

فیلم‌های «در سرزمین برادران» ساخته رها امیرفضلی و علیرضا قاسمی و «آیه‌های زمینی» از علی عسگری و علیرضا خاتمی نیز در جشنواره فیلم جئونجو به نمایش گذاشته می‌شوند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *