سفر افرادی از شهرداری تهران به قطر با هزینه شخصی بوده است

فهرست مطالب

سخنگوی شهرداری تهران گفت: سفر افراد از شهرداری تهران به قطر برای جام جهانی با هزینه شخصی بوده است.

به گزارش آرونو ، عبدالمطهر محمدخانی در جمع خبرنگاران درباره سفر پرسنل شهرداری تهران به قطر برای جام جهانی فوتبال گفت: در کمیته سفرهای خارجی کارکنان شهرداری تهران موضوعی در مورد سفر به قطر برای جام جهانی تصویب نشده است و هیچ بخشی الزامی نداشته است.

وی افزود: اگر افرادی به این سفر رفته اند که حداکثر دو یا سه نفر از نیروهای شهرداری تهران هستند با هزینه شخصی بوده است.

محمدخانی درباره کمک مالی به تیم ملی نیز گفت: معاونت اجتماعی شهرداری تهران جلساتی با مسئولین تیم ملی و وزارت ورزش داشته اند و همراهی با تیم ملی انجام شده ولی کمک مستقیمی با این عنوان نداشته ایم. البته در طراحی و تولید پرچم های هواداری کار کردیم.

سخنگوی شهرداری تهران درباره خسارات وارده به مترو در جریان اغتشاشات اخیر نیز گفت: برای بررسی خسارت های مترو و آسیب های که به اموال عمومی وارد شده شهرداری موظف است موضوع را پیگیری کند.

وی اضافه کرد: از یک سو تا جایی که ممکن است تلاش کردیم در حمل و نقل عمومی و خدمات شهری آسیب های وارده، ضرر حداقلی به زندگی مردم وارد کند به شکلی که در بسیاری شب ها تا صبح ، اثری از آشوب ها در معابر مشاهده نمی شد. از سوی دیگر نمی شود عده ای به اموال عمومی آسیب بزنند، تخریب کنند و مردم تهران هزینه آن را پرداخت کنند و بار دیگر این اموال خریداری یا تعمیر شوند البته این تنها زیان‌های مستقیم است و زیان‌های غیر مستقیمی هم وجود دارد لذا شهرداری تهران با جدیت این موضوعات را پیگیری می کند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *