سرویس رسانی تاکسیرانی تهران در شب چهارشنبه‌سوری به شهروندان/تاکسی‌های کمکی فعالند

فهرست مطالب

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از فعالیت ناوگان تاکسیرانی شهر تهران در شب چهارشنبه آخر سال در کلیه خطوط شهر خبر داد و گفت: طی بررسی های انجام شده با دوربین های نظارتی اغلب خطوط خدمت رسان تاکسیرانی در مراکز خرید و خطوط منتهی به مدهای انبوه بر و پرتقاضا دارای تاکسی فعالیت داشته‌اند.

به گزارش آرونو ، شادی مالکی در این باره گفت: علی رغم کاهش تردد شهروندان در سطح شهر در شب چهارشنبه آخر سال ، ناوگان تاکسیرانی با تمام ظرفیت خود در سطح شهر سرویس رسانی داشته است.

وی افزود: طی چند روز اخیر، بیش از ۸۰۰ تاکسی کمکی به خطوط پرازدحام شهر افزوده شدند و سرویس رسانی در نقاط پرتردد تهران از جمله محدوده بازار را تسهیل کرد.

به گفته مالکی، هم اکنون نیز این تاکسی‌ها در تمامی خطوط فعال هستند و به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

سرپرست سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: شهروندان می‌توانند برای تسهیل در پرداخت کرایه در تاکسی ها و جلوگیری از هرگونه سواستفاده از پرداخت الکترونیکی (اسکن QR کد) برچسب های کرایه استفاده نمایند.

بر اساس گزارش گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، مالکی افزود: همچنین شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند شماره پلاک تاکسی متخلف را به شماره ۱۳۷ اعلام کنند.

انتهای پیام 

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *