ستاد «جهش تولید محیط زیست محور» تشکیل می شود

|

فهرست مطالب

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در نخستین جلسه شورای مدیران اداره کل محیط زیست در سال ١٤٠٣ خط مشی سال کاری جدید را تشریح کرد.

به گزارش آرونو حلیاسادات حسینی با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ همچنین سیاست‌های موجود در زمینه محیط زیست در حوزه مشارکت‌های مردمی گفت:  اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، مردمی سازی محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران  در جهت نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری از تشکیل ستاد« جهش تولید محیط زیست محور» در این اداره کل خبر داد و گفت: اعضای این ستاد متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادهای مرتبط، دبیران محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و همکاران اداره کل محیط زیست خواهند بود که با تشکیل این ستاد و اقدامات مرتبط با محیط زیست منشاء اتفاقات خیر و اثرگذار در حوزه محیط زیست شهری خواهند شد.

وی در ادامه جلسه به بحث پویایی و انگیزه کاری در محیط کار پرداخت و اظهارکرد: در زمینه سیاستگذاری برنامه‌های ابلاغی در بدنه شهرداری به مناطق ۲۲ گانه، خلاقیت و نوآوری از ارکان مهم کاری است که می‌بایست نظارت مستمر و پیگیری برنامه‌ها ضمیمه این موضوع شود تا بیشترین اثرگذاری و نتیجه مطلوب حاصل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، حسینی در پایان جلسه از برگزاری « جشنواره عملکرد محیط زیست شهری» در سال جدید خبر داد و گفت : این جشنواره با هدف ارایه عملکرد محیط زیست شهرداری تهران و تعامل و استفاده از نیروهای مردمی در حوزه محیط زیست برگزار خواهد شد و زمان و جزئیات آن ،متعاقبا اعلام میگردد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *