ساماندهی پایانه برکت در مرز مهران/درخواست از زائران برای استفاده از مرزهای تمرچین و باشماق

فهرست مطالب

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از ساماندهی پایانه برکت در مرز مهران خبر داد و گفت: از زائران می‌خواهیم که تا آنجا که امکان دارد از مرزهای تمرچین و باشماق برای عبور استفاده کنند.

به گزارش آرونو ، داریوش امانی با اشاره به اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در ارتباط با ایجاد زیرساخت‌های لازم و مناسب جهت تردد زائران اربعین حسینی در جاده‌های مواصلاتی، گفت: با توجه به گرمی هوا تلاش کردیم که در برخی از نقاط مواصلاتی به مرزها، تونل‌های سرد برای عبور زائران تا نقاط مرزی ایجاد کنیم تا در حقیقت زائران در یک مسیر ایزوله شده به سمت مرز حرکت کنند.

 این مقام مسئول در وزارت راه همچنین با اشاره به زیر ساخت‌های جدیدی که پایانه‌های مرزی در ارتباط با مسائلی همچون افزایش سرویس‌های بهداشتی، افزایش آبسردکن و… انجام شده است، افزود: یکی دیگر از اقداماتی که در سال جاری انجام دادیم ، ساماندهی پایانه برکت در مرز مهران بوده است تا زائران با مشکلات کمتری روبرو شوند.

این مقام مسئول در وزارت راه همچنین با درخواست از کسانی که با ماشین شخصی به سمت مرزها حرکت می‌کنند، گفت: از این زائرین می‌خواهیم تا در صورت امکان به همراه خود دیگر زائران را نیز جابجا کنند.

وی که در یک برنامه رادیویی سخن می‌گفت، با تاکید بر اینکه زائران سفر خود را با برنامه شروع کنند و این سفر را به روزهای آخر اربعین واگذار نکنند، تصریح کرد: با توجه به گرمی هوا در استان‌های ایلام و خوزستان از زائران می خواهیم که تا آنجا که امکان دارد از مرزهای تمرچین و باشماق برای عبور استفاده کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *