ساخت و نصب سردیس شهدای پرستار در معابر تهران/پیگیر مطالبات پرستاران در حوزه‌های شهری هستیم

فهرست مطالب

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به نام گذاری معابر شهر تهران به نام شهدای پرستار تهران، گفت: موضوع نام گذاری برخی از معابر شهر تهران را به نام مبارک شهدای پرستار در شورای اسلامی شهر تهران به صورت جدی دنبال خواهم کرد.

به گزارش آرونو ، علیرضا نادعلی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز و هفته پرستار به همراه هیات مدیره نظام پرستاری تهران از بخش‌های مختلف بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید و از پرستاران این بیمارستان تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، پس از بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان، علیرضا نادعلی به همراه حمید صاحب مدیر اداره کل سلامت شهرداری تهران با امین کوهساریان رییس هیات مدیره نظام پرستاری تهران دیدار کرد که در ابتدای این دیدارکوهساریان ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله هیات مدیره نظام پرستاری تهران از درخواست پرستاران تهران در زمینه های مختلف از مدیریت شهری تهران سخن گفت.

علیرضا نادعلی سخنگو و نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران نیز ضمن تبریک روز و هفته پرستار از ایثار پرستاران در طول دوران کرونا تقدیر و تشکر کرد و گفت: پرستاران در دوران کرونا شجاعت و ایثار را معنی کردند و همه شاهد شجاعت کادر درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا بودند و در این راه کادر درمان شهدای زیادی را تقدیم کردند.

وی افزود: مدیریت شهری تهران موظف است به کادر درمان و مخصوصا پرستاران عزیز شهر تهران خدمات رسانی کند و تلاش خواهیم کرد در بخش های مختلف همکاری خوبی با پرستاران شهر تهران داشته باشیم تا مشکلات این عزیزان حل شود.  

نادعلی در ادامه گفت: یکی از موضوعات مهم در شهر تهران که می‌تواند کمک خوبی به پرستاران باشد حضور پرستاران در رویدادهای فرهنگی شهر تهران است؛  لذا برگزاری رویدادهای فرهنگی برای پرستاران می تواند با کمک شهرداری تهران صورت بگیرد تا پرستاران عزیز شهر تهران به همراه خانواده در این رویدادهای فرهنگی شرکت کنند؛ همچنین پیگیر راه اندازی فرهنگسرای مخصوص پرستاران در شهر تهران خواهیم بود.
 
نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران افزود: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران آماده همکاری با محوریت خدمت رسانی به پرستاران شهر تهران هستیم؛  همچنین موضوع ترافیکی اطراف بیمارستان بقیه الله (عج) نیز باید حل شود که شهرداری منطقه ۳ تهران نیز باید در این زمینه اقدامات لازم را به صورت کارشناسی انجام دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: باید به بهترین شکل از مقام پرستار در شهر تهران تکریم شود؛  لذا در همین زمینه سازمان زیباسازی شهرداری تهران را مکلف خواهیم کرد تا ساخت سردیس و یادبود شهدای پرستار و نصب این المان ها را در میادین و معابر شهر تهران را در دستور کار خود قرار دهد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، وی در پایان گفت: آماده همکاری بین مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری هستیم تا بتوانیم برخی از درخواست های پرستاران شهر تهران را بنا به اولویت و ورود مدیریت شهری تهران به موضوعات حل کنیم.
 

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *