ساخت خانه‌های فعالیت مشارکتی سمن‌ها

فهرست مطالب

رئیس ستاد سمن‌های شهر تهران از ساخت خانه‌های فعالیت مشارکتی سمن‌ها در اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای سمن‌ها خبر داد.

به گزارش  آرونو ، مراسم اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای سمن ها سه شنبه شب (۱۵ اسفند ۱۴۰۲) با حضور سید احمد علوی رئیس ستاد سمن های شهر تهران و عضو شورای اسلامی شهر تهران، سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و احمد قیومی معاون استاندار و فرماندار شهر تهران برگزار شد.

در ادامه مراسم  احمد علوی ضمن تبریک ایام مبارک شعبان و هفته سمن ها اظهار داشت: صفر تا صد این نمایشگاه به زحمت دوستان سمن ها بوده است .اینکه ما در شورای شهر تهران چقدر توانستیم به شما خدمت کنیم باید با گذشت زمان مشخص شود. 

علوی با بیان اینکه ما در شورای شهر تلاش می‌کنیم تا بودجه مناسبی را برای فعالیت های مردمی در نظر بگیریم، اظهار کرد: به شما نوید ساخت خانه های کار مشارکتی سمن ها را میدهم.

وی در ادامه افزود: ما کنار هم قرار میگریم که حالمان خوب شود. امروز هموطن های ما  در بلوچستان در شرایط سختی هستند و ما باید کمک کنیم تا بحران مردم این منطقه برطرف شود. بنده پای کار هستم و مشتاق کمک کردن به تمام مردم سیستان بلوچستان نیز هستم .

رئیس ستاد سمن های شهر تهران در ادامه عنوان کرد:امیدوارم این حال خوب که با کنار هم بودن ما به وجود می آید باقی بماند. این محبت خدا است که درد بندگان دل شما را بدرد می آورد و شما بلند می شوید و شروع به فعالیت می کنید.

علوی در پایان سخنانش ضمن تشکر از تک تک کسانی که برای برگزاری این نمایشگاه کمک کردند، گفت: تشکر ویژه میکنم از فرماندار محترم شهر تهران جناب آقای دکتر قیومی که در تمام برنامه ها مربوط به تشکل ها و سمن ها ما را یاری می‌کنند. 

احمد قیومی فرماندار تهران در ادامه مراسم  ضمن تبریک ایام مبارک شعبان گفت:سازمان های مردم نهاد سرمایه های کشور و این شهر هستند.

وی افزود: دکتر علوی تلاش زیادی را برای سازمان های مردم نهاد انجام می‌دهد. همچنین تشکر میکنم از همه شما که به دنبال حل مشکلاتی هستید که بعضا باید حکومت آنها را حل کند.

قیومی افزود: این شرایط برای اینکه شما کنار هم حضور پیدا کنید و برای حل مشکلات راهکار دهید بسیار ارزشمند است .دولت متعلق به همه مردم است. دولت به پشتوانه شما مستقر شده است . اگر مشکلی بوده توسط مردم حل شده است. امام راحل همیشه تاکید داشتند که مشکلات را با مردم در میان بگذارید آنها درک می‌کنند و برای حل مشکلات کمک میکنند.

فرماندار تهران در ادامه عنوان کرد:شما خودتان مشکلات را شناسایی می کنید و آن را حل می کنید و این بسیار با ارزش است .

وی در پایان افزود: میدانم که برای برگزاری اینگونه تجمع ها یکسری مشکلات وجود دارد اما امکان پذیر است . از دل این تجمع ها ایده بیرون می زند. باید یک تالار گفتگویی وجود داشته باشد تا این گونه تشکل ها کنار هم جمع شوند و مشکلات را مطرح کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *