“رود دره فرحزاد” به سرانه گردشگری تهران اضافه می‌شود

فهرست مطالب

سرپرست ستاد گردشگری شهر تهران گفت: افتتاح رود دره فرحزاد و پارک گلاریس با هدف توسعه فضاهای گردشگری در دست اقدام است و به زودی افتتاح خواهد شد.

به گزارش آرونو ، پنجمین جشنواره خرمالوی کن در بوستان جوانمردان با حضور حجت الاسلام والمسلمین قانع امام جمعه بخش کن، شریفی شهردار منطقه ۵، قاسمی سرپرست ستاد گردشگری و جمعی از معتمدین، باغداران و اهالی کن افتتاح شد.

در این جشنواره امیر قاسمی سرپرست ستاد گردشگری ضمن تقدیر از شهردار، همکاران و اهالی منطقه کن برای برگزاری این رویداد گفت؛ منطقه‌ی پنج در نقطه‌ای واقع شده که همه موضوعات گردشگری در آن تعریف می‌شود و  توجه به قصه محلات و آداب و رسومی که در آن تعریف شده، نشان از قدمت این محله دارد.

وی در ادامه اظهارکرد: با توجه به ظرفیت منطقه پنج، محلات کن، شهران، حصارک، مراد آباد و کوهسار در آینده نه چندان دور شاهد اضافه شدن مسیرهای گردشگری کوهستانی در این منطقه خواهیم بود که قطعا در تبدیل شدن منطقه به قطب گردشگری تاثیر فراوانی خواهد داشت.

قاسمی افزود: افتتاح رود دره فرحزاد و پارک گلاریس با هدف توسعه فضاهای گردشگری در دست اقدام است و به زودی افتتاح خواهد شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی ستاد گردشگری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، تقدیر از باغداران محله کن، شروع به کار غرفه‌های جشنواره و اجرای موسیقی محلی از دیگر  برنامه‌های افتتاح پنجمین جشنواره خرمالوی کن بود و علاقمندان جهت بازدید از این رویداد می‌توانند تا روز جمعه ۱۱ آذرماه به بوستان جوانمردان مراجعه کنند.

یادآور می‌شود که علاقمندان جهت کسب اطلاع از رویدادهای گردشگری شهر تهران می‌توانند به سامانه جامع گردشگری به نشانی visit.tehran.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *