رفع مشکل نشست رفیوژ میانی بزرگراه آزادگان/لزوم راه‌اندازی تصفیه‌خانه جنوب تهران توسط آبفا

|

فهرست مطالب

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران از تخصیص بودجه از محل اعتبارات در اختیار شهردار تهران به رفع مشکل نشست در رفیوژ میانی بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش آرونو ، میثم مظفر درخصوص سرقت لوله‌های آب در بخش میانی بزرگراه آزادگان، اظهار کرد: شهرداری پس از اعلام مشکل نشست رفیوژ میانی بزرگراه آزادگان، برای رفع این مشکل پیمانکار اخذ کرده است.

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران همچنین تصریح کرد: از جابجایی ردیف‌های بودجه و از محل ۱۰ درصد اعتبار در اختیار شهردار تهران، تأمین اعتبار صورت گرفت و اصلاح و ترمیم آن آغاز شد.

وی همچنین تصریح کرد: باید گزارشات را دریافت کنیم که ببینیم مشکلات به طور کامل برطرف شده است یا خیر؟ اما آنچه اهمیت دارد این است که باید تصفیه‌خانه جنوب تهران توسط شرکت آب و فاضلاب راه‌اندازی شود.

مظفر تأکید کرد: یکی از مشکلات بزرگ ما در مباحث این چنینی آن است که چون تصفیه‌خانه راه‌اندازی نشده بخش زیادی از مسائل آب و فاضلاب مناطق ۱۸، ۱۹ و ۲۰ به عدم وجود تصفیه‌خانه گره خورده و از شرکت آبفا می‌خواهیم اهتمام جدی نسبت به راه‌اندازی آن داشته باشد.

بنا بر اعلام سایت شهر، رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران، یکم مرداد ماه در جلسه یکصد و شصت و سوم شورا از سرقت تجهیزات آب و فاضلاب در رفیوژ میانی بزرگراه آزادگان و احتمال وقوع بحران به دنبال نشست زمین در این محدوده خبر داده بود.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *