در نشست «صبح اعدام» افخمی چه گذشت؟

فهرست مطالب

ارسطو خوش رزم در واکنش به اینکه چرا به جای او و دیگر همکارانش از بازیگران مطرح در فیلم «صبح اعدام » استفاده نشده است، گفت : اطمینان دارم آن طور که من در این فیلم بازی کردم، هیچ کدام از بازیگران سینما، نمی توانستند بازی کنند.

به گزارش آرونو ، فیلم «صبح اعدام» به کارگردانی بهروز افخمی در نخستین سانس روز شنبه، ۱۴ بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد و در سینمای رسانه به نمتیش درآمد و نشست خبری آن تحت تاثیر شروع مسابقه فوتبال ایران و ژاپن با شتاب و پاسخهای کوتاه کارگردان برگزار شد.

افخمی در این نشست درباره روایت مستند گونه فیلم «صبح اعدام» گفت، این شیوه مستند و روایت به فیلم میخورد.

وی افزود: نصف بیشتر فیلمهای من اقتباسی بوده ولی این یکی خیلی اقتباس دقیق به حساب نمی‌آید و بیشتر برمبنای گزارش یک روزنامه بوده است. از بین دیگر فیلم‌هایم حتی «شوکران» هم منابع اقتباسی داشت و شاید فقط فیلم «تختی» بوده که اصلا چنین شرایطی نداشت.

ارسطو خوش‌رزم بازیگر نقش حاج اسماعیل رضایی در فیلم «صبح اعدام» گفت: من نقشی را بازی کردم که براساس نگاه مشترک من و آقای افخمی به دست آمد.
او در پاسخ به سوالی که در ابتدای نشست از افخمی پرسیده شد که چرا از بازیگران شناخته شده استفاده نشده گفت: من و آقای شریف هر دو سابقه بازیگری داریم و شاید کسی‌که سوال پرسیده تئاتر و سریال هم ندیده است. با این حال من به گونه‌ای بازی‌کردم که مطمئنم هیچ کدام از بازیگران شناخته شده سینما نمی توانستند بازی کنند. در این دوره از جشنواره که بزرگانی همچون علی نصیریان و سعید پورصمیمی هستند، برای من حتی نامزد جایزه شدن هم افتخار است و اگر جایزه هم بگیرم که بیشتر خوشحال می‌شوم.

در این نشست علی شیرمحمدی (تهیه‌کننده)، حسن‌علی اسدی (مدیر فیلمبرداری)، رضا سورانی (تدوین‌گر)، محسن دارسنج (مدیر چهره‌پردازی)، امیرحسین گل‌محمدی (صدابردار)، مهرداد نیکنام، مسعود، شریف، محسن آوری (بازیگر) حضور داشتند.
انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *