در اولین جلسه ستاد «مشارکت محله‌ای تهران» چه گذشت؟

فهرست مطالب

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با دستورالعمل‌هایی که در ستاد هماهنگی مشارکت محله‌ای به تأیید و تصویب می‌رسد، عقب‌ماندگی‌هایی که پیش از این در حوزه وجود داشته، جبران خواهد شد.

به گزارش آرونو ، علیرضا نادعلی در خصوص برگزاری اولین جلسه ستاد مشارکت محله‌ای پس از انتخاب مهدی چمران به عنوان رئیس این ستاد، اظهار کرد: اولین ستاد هماهنگی مشارکت محله ای با حضور تمام اعضاء تشکیل شد و از همان ابتدا با تصویب دستورالعمل اجرایی برای محلات شهر همراه بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه اولین دستورالعمل با محوریت انتخاب ناظرین پنج تا هفت نفره در سطح محلات پایتخت اصلاح و تصویب شد، خاطرنشان کرد: قرار بر این است که هر هفته جلسات با دستورات مشخصی تشکیل و موارد مورد نظر توسط کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و سایر اعضای شورا ارائه شود.

وی تأکید کرد: تمام تلاش ما در ستاد هماهنگی مشارکت محله‌ای این است که با همکاری تمام اعضاء و اصلاح و تصویب دستورالعمل‌ها در این نظام شکل گرفته و عقب‌ماندگی‌های گذشته جبران شود.

نادعلی با بیان اینکه رفع مشکلات محلات به دستورالعمل‌های اجرایی نیاز دارد، تصریح کرد: این دستورالعمل‌ها را شورا ارائه می‌دهد و نوع اتفاقاتی که قرار است توسط ناظرین شورا در محلات روی دهد، مشخص می‌شود.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی یادآور شد: بخش‌هایی از دستورالعمل‌ها را نیز شهرداری تهران پیشنهاد خواهد داد که در جلسات اصلاح، تأیید و تصویب می‌شود و پس از تصویب در سطح محلات پایتخت اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام

مرتبط نوشته ها

تلویزیون شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *